Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi
Kurum Adı:Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Dedebaşı Mah. 6051/2. Sok.
Telefon:0 (232) 372-2323
Web Sitesi:www.karsiyakadiyaliz.comHata Bildir
38.46976827.109548

Kurum Hakkında

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kurucularımız 1996 yılından bu yana sektörde bulunarak, Türkiye’de, pek çok şehirde, yüzlerce hastaya hizmet sunan çok sayıda Hemodiyaliz Merkezleri kurmuş ve işletmişlerdir. Kuruluşumuz 2008 yılında Karşıyaka’da Hemodiyaliz Tedavisi Hizmeti vermeye başlamıştır. Bugün konusunda yüksek deneyim sahibi doktor ve hemşireleri ile tecrübeli ve güler yüzlü personeli sayesinde hastalarına misyon ve vizyonuna uygun tedavi imkanı sunmaya devam etmektedir.

Özel Karşıyaka Diyaliz Merkezimizde, hastalarımıza düzenli kontrolleri yapılan, yenilenmiş, yüksek teknolojiye dayalı 40 hemodiyaliz cihazı ve 2 ayrı tedavi salonu ile diyaliz yönetmeliğinde istenen tedavi uygulama ihtiyacına yönelik tüm bölümler mevcuttur.

Klimalı ve hijyenik araçlarla servis hizmeti, hastalara kulaklıklı TV sistemi, seans sırasında bilgisayar kullanma olanağı, ücretsiz internet hizmetlerimiz vardır. Hastaya özel diyet programı (Diyetisyen tarafından hazırlanmaktadır.) ve kahvaltı- ara öğün ikramımız bulunmaktadır. Diyaliz kalitesini arttıran online su arıtma sistemi kullanmaktayız. Laboratuvar hizmeti ve konsültasyon uzman hekim hizmetleri eşliğine sunulmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
İkinci yaşam diyaliz merkezimiz 1999 yılından bu yana Karşıyaka Anadolu Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir.
Özel Park Tıp Merkezi
Özel Park Tıp Merkezi
350 metre uzaklıkta
Özel Park Tıp Merkezi olarak; hasta odaklı yaklaşımımız, alanında uzman hekim kadromuz ve ileri tanı-tedavi yöntemlerini dünyayla eşzamanlı kullanmayı hedefleyen anlayışımız ile 25 yılı aşkın süredir hizmet
İEÜ Medical Park İzmir Hastanesi
İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi, 10 tanesi engelli yatağı olmak üzere toplam 301 adet hasta yatağına sahip olup 39 adet dahili-cerrahi yoğun bakım yatağı, 7 adet KVC yoğun bakım yatağı, 7 adet koroner yoğun bakım
Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi, Karşıyaka'da 2 fizik tedavi uzmanı, 4 fizyoterapist, 7 yardımcı sağlık personeli ile hizmet sunmaktadır.
Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
Özel Mitra Kadın Hastalıkları Doğum Merkezi, Karşıyaka'da Ocak 2006 faaliyet göstermeye başlamış 2012 Eylül ayından itibaren daha iyi hizmet verebilmek için YGirne Blv. No:166 adresindeki yeni yerine taşınmıştır.
Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir Karşıyakada diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir.
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.
Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz merkezi 35+1 cihaz kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉