Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi
Kurum Adı:Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Dedebaşı Mah. 6051/2. Sok.
Telefon:0 (232) 372-2323
Web Sitesi:www.karsiyakadiyaliz.comHata Bildir
38.46976827.109548

Kurum Hakkında

Kurucularımız 1996 yılından bu yana sektörde bulunarak, Türkiye’de, pek çok şehirde, yüzlerce hastaya hizmet sunan çok sayıda Hemodiyaliz Merkezleri kurmuş ve işletmişlerdir. Kuruluşumuz 2008 yılında Karşıyaka’da Hemodiyaliz Tedavisi Hizmeti vermeye başlamıştır. Bugün konusunda yüksek deneyim sahibi doktor ve hemşireleri ile tecrübeli ve güler yüzlü personeli sayesinde hastalarına misyon ve vizyonuna uygun tedavi imkanı sunmaya devam etmektedir.

Özel Karşıyaka Diyaliz Merkezimizde, hastalarımıza düzenli kontrolleri yapılan, yenilenmiş, yüksek teknolojiye dayalı 40 hemodiyaliz cihazı ve 2 ayrı tedavi salonu ile diyaliz yönetmeliğinde istenen tedavi uygulama ihtiyacına yönelik tüm bölümler mevcuttur.

Klimalı ve hijyenik araçlarla servis hizmeti, hastalara kulaklıklı TV sistemi, seans sırasında bilgisayar kullanma olanağı, ücretsiz internet hizmetlerimiz vardır. Hastaya özel diyet programı (Diyetisyen tarafından hazırlanmaktadır.) ve kahvaltı- ara öğün ikramımız bulunmaktadır. Diyaliz kalitesini arttıran online su arıtma sistemi kullanmaktayız. Laboratuvar hizmeti ve konsültasyon uzman hekim hizmetleri eşliğine sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
290 metre uzaklıkta
1831/13 Sokak No:6/A
Park Tıp Merkezi
350 metre uzaklıkta
Soğukkuyu Mah. 1846/7 Sk. No:3 Bayraklı
İEÜ Medical Park İzmir Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12
Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
540 metre uzaklıkta
Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C
Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
560 metre uzaklıkta
Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1
My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
570 metre uzaklıkta
İmbatlı Mah. 6076 Sok. No:12/F Yeni Girne