Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C
Telefon:0 (232) 367-7070
Web Sitesi:egemfizik.comHata Bildir
38.46686427.114522

Kurum Hakkında

Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi 2005 yılında İzmir'in ilk Fizik Tedavi Dal Merkezi olarak Karşıyaka'da kurulmuştur. Adını Ege Bölgesine olan sempatisinden alan Merkez, Ege'nin incisi olan İzmir'de hem alanında ilk olmanın heyecanı hem de deneyimli kadrosu, tecrübesi ve kalitesiyle kısa sürede hizmet verdiği fizik tedavi ve rehabilitasyon branşında başarıyı yakalamış ve isim yapmıştır.

Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi, Karşıyaka'da 2 fizik tedavi uzmanı, 4 fizyoterapist, 7 yardımcı sağlık personeliyle hastalarına hizmet sunmaktadır.

Kurumumuz Sosyal Güvenlik Kurumu'yla (SGK) anlaşmalıdır. Bu grupta yer alan Emekli sandığı, Bağ-kur, SSK çalışan ve emeklileri, Memurlar, TSK mensupları merkezlerimizde hizmet görebilmektedir.

Özel sağlık sigortası olan hastalara da hizmet verilmektedir. İlgili kurumlarla özel bir anlaşma olmadan hizmet verilebilmekle birlikte, Türkiye Garanti Bankası ve Mapfre (Genel Yaşam) sigorta ile anlaşmamız mevcuttur.

Kurumumuzdan verilen reçeteler SGK anlaşmalı eczanelerden temin edilebilmektedir. İstirahat raporları, ortopedik malzeme raporları, osteoporoz (kemik erimesi) ve nöropatik ağrı ve fibromiyalji teşhislerinde kullanılan ilaç raporları düzenlenebilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nuray Doğan
★★★
Tedaviye gelen kişiler yazabilirmi ssk emeklisiyim ne kadar devlet karşılıyor ne kadar boyun fıtığı için gidicem ücreti bilen varmı yazarsanız sevinirim.
Hüseyin Çördük
★★★★★
Nadide bir kuruluş Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi parkinsondan ve dizlerimden uzun zaamandır tedaviye geliyorum isim yazmak istemiyorum çalışan ve idarecilerden memnunum. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
Hüseyin Çördük
★★★★★
Egem Fizik Tedavi çalışanlarına sağlıklı günler dilerim.

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
250 metre uzaklıkta
1831/13 Sokak No:6/A
Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
350 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A
Park Tıp Merkezi
370 metre uzaklıkta
Soğukkuyu Mah. 1846/7 Sk. No:3 Bayraklı
Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
540 metre uzaklıkta
Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1
Karşıyaka Diyalız Merkezi
540 metre uzaklıkta
Dedebaşı Mah. 6051/2. Sok.
Zübeyde Hanım Tıp Merkezi
600 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. No:39/B
My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
790 metre uzaklıkta
İmbatlı Mah. 6076 Sok. No:12/F Yeni Girne