Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
Kurum Adı:Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1
Telefon:0 (232) 323-4545
Web Sitesi:www.mitrasaglik.com.trHata Bildir
38.46470627.108984

Kurum Hakkında

Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Mitra Kadın Hastalıkları Doğum Merkezi, İzmir - Karşıyaka'da Ocak 2006 faaliyet göstermeye başlamıştır. 2012 Eylül Ayından itibaren Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Yeni adresimizde Girne Blv. No:166 (Girne Bulvarı Garanti Bankası yanı) Karşıyaka da tüm tıbbi cihazlar ve Lazer Uygulamalarınıda bünyesine katarak yeni Teknoloji 4 Boyutlu USG ile yenilenmiş bir şekilde size hizmet vermeye devam etmektedir.

Kliniğimizde Temel Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı hizmetleri, Özellikle Normal Doğum, Hipnozla Doğum, Tüp Bebek-İnfertilite (Hipnoz ve Akupunktur yardımı ile), Vajinismus, Cinsel Terapi, Genital Estetik, Medikal Epilasyon Lazer, Medikal Cilt Bakımı, Mezoterapi ve Powershape-2 cihazı ile Bölgesel İncelme hizmetleri verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • Gebelik Takibi Ve Doğum
 • Yeni Teknoloji 4 Boyutlu Ultrason
 • Kadın Hastalıkları Tanı Tedavi Ameliyatlar
 • Doğumlar, Sezeryan Ve Açık Ameliyatlar
 • Tüp Bebek - Aşılama
 • infertilite - Kısırlık
 • Ürojinekoloji - idrar Kaçırma
 • Menopoz Takibi - Osteoperoz
 • Ofis Prosudurleri
 • Amniosentez- Kordosentez
 • Laparoskopi
 • Histeroskopi
 • Kanser Erken Tanı Ve Tedavisi
 • Aile Planlaması - Oral Kontrasepsiyon
 • Genital Estetik
 • Jinekolojik Check-Up
 • Vajinusmus
 • Meme Hastalıkları
 • Kürtaj

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.
Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
İkinci yaşam diyaliz merkezimiz 1999 yılından bu yana Karşıyaka Anadolu Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir.
Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi, Karşıyaka'da 2 fizik tedavi uzmanı, 4 fizyoterapist, 7 yardımcı sağlık personeli ile hizmet sunmaktadır.
Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi
Özel Karşıyaka Diyaliz Merkezimizde, hastalarımıza düzenli kontrolleri yapılan, yenilenmiş, yüksek teknolojiye dayalı 40 hemodiyaliz cihazı ve 2 ayrı tedavi salonu ile diyaliz yönetmeliğinde istenen tedavi uygulama ihtiyacına yöne
Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi
1989 yılından itibaren Karşıyayada faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermiş, artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür.
Özel Park Tıp Merkezi
Özel Park Tıp Merkezi
715 metre uzaklıkta
Özel Park Tıp Merkezi olarak; hasta odaklı yaklaşımımız, alanında uzman hekim kadromuz ve ileri tanı-tedavi yöntemlerini dünyayla eşzamanlı kullanmayı hedefleyen anlayışımız ile 25 yılı aşkın süredir hizmet
İEÜ Medical Park İzmir Hastanesi
İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi, 10 tanesi engelli yatağı olmak üzere toplam 301 adet hasta yatağına sahip olup 39 adet dahili-cerrahi yoğun bakım yatağı, 7 adet KVC yoğun bakım yatağı, 7 adet koroner yoğun bakım
Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi
Özel Karşıyaka Göz Hastanesine bağlı İzmir Karşıyaka Çarşı bölgesinde Dal merkezimizde sadece göz muayenesi yapılmaktadır. 2 full time, 1 part time uzman göz hekimi hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉