Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A
Telefon:0 (232) 367-2223
38.46417427.112531

Kurum Hakkında

Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir. Uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir sağlık kuruluşudur.

Ekibimiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler, tıbbi sekreter ve tecrübeli hemşirelerden oluşmaktadır.

Diafiz'e gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlamaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan en modern fizik tedavi cihazlarıyla ve deneyimli fizyoterapistler aracılığıyla uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye cevapları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi süresince yakından izlenmektedir.

Diafiz hafta içi ve cumartesileri sabah 08:30'dan akşam 18:30'a kadar hizmetinizdedir.

Diafiz fizik tedavi merkezi Ağuıstos 2007'de kurulmuştur. Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanında yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle konusunda uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -deneyimli fizyoterapistleri ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir. Diafiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates veya Yoga grup egzersizlerinden oluşabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Merve Gür Yiğitaslan · 8 Ocak 2018

Babam yaklaşık 1 ay gitti. Hiç ama hiç memnun kalmadık. Tamamen ticari bir yer. Hastalara müşteri muamelesi yapılıyor. Ne kadar çok müşteri o kadar iyi mantığıyla iş yapılıyor. Çalışan fizyoterapistlerin çoğu hastaları sallıyor. İşini iyi yapan çok az. Hastaları makinalara bağlayıp dışarı çıkıp sigara içme derdindeler. Evlerden alıp bırakmak için ayarlanan servis şöförleri hastaları azarlıyor. Trafik yoğunluğu var denilip geç kalındığı zaman yine aynı saatte bitiyor. Yani yapılması gereken seans az yapılmuş oluyor. Amaç hemen diğer müşterilere yer açmak. 2 tane doktoru var. Kendim de doktor olarak yazıyorum. Hastayı değerlendirme bilgi ve becerisinden yoksun. Hastanın kliniğini anlamadan ezbere iş yaptırıyor. Fizyoterapislere yapılması gereken egzersiz programı detaylı şekilde verilmediği için onlar da günü geçirip gönderiyorlar. Ve bir ayın sonunda babamın sağ omzunda inanılmaz bir ağrı oluştu. Fizik tedaviye ara vermemize rağmen geçmedi. Başka bir merkeze gittik mr çekildi. Donuk omuz oluşmuş. Bu da orada yapılması gereken germe egzersizlerinin yapılmamasına bağlı. Dr inanamadı. Böyle bir hastaya nasıl germe egzersizleri yaptırılmaz diye!! Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. Paranıza ve zamanınıza yazık. Üstelik verilen zararlar da cabası!!!

Vedat Altundağ · 19 Ağustos 2017

maalesef vasatlar.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi 5 üzerinden 1.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

310 metre uzaklıkta

Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1

Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi

350 metre uzaklıkta

Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C

Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

370 metre uzaklıkta

Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1

Zübeyde Hanım Tıp Merkezi

420 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:39/B

İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

470 metre uzaklıkta

1831/13 Sokak No:6/A

İzmir Akademi Tıp Merkezi

650 metre uzaklıkta

Latife Hanım sok No 82/A Karşıyaka

Park Tıp Merkezi

660 metre uzaklıkta

Soğukkuyu Mah. 1846/7 Sk. No:3 Bayraklı