Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:1831/13 Sokak No:6/A
Telefon:0 (232) 382-0607
Web Sitesi:ikinciyasam.izmirdiyaliz.comHata Bildir
38.46841127.112358

Kurum Hakkında

İkinci yaşam diyaliz merkezimiz 1999 yılından bu yana Karşıyaka Anadolu Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir. Merkezimizde 24 + 1 cihaz kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri Fresenius ve Kawasumi markalarından oluşmakta olup hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Gerekli olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir. Hepatitli hastalarımız için ana salondan ayrı bir bölümde ikinci bir diyaliz salonu mevcuttur. Hastalarımızın merkeze ulaşımları klimalı servis araçlarımızla sağlanmaktadır.

İkinci yaşam diyaliz merkezi hafta içi ve cumartesi 07. 00–20. 00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Merkezimizde tamamı klimalı 14 kişilik 2 adet minibüs ve bir adet 5 kişilik kombo tipi araçla servis hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın evinden alınıp merkeze getirilmesi ve tedavi bitiminde evlerine götürülmesi sırasında personelimiz tarafından kendilerine yardımcı olunmaktadır. Foça, Aliağa, Menemen ve çevresine yaz-kış servislerimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erol Işık
★★★★★
Teşekür ederim İkinci Yaşam kurucularına ve çalışanlarına. 5 senedir benim ikinci ailem de onlar. Gereken her türlü ilgi alaka güler yüzlülügünüz bize en güzel şekilde baktığınız icin size teşekkürlerimi bir borç bilirim. Başarılarınızdan dolayı sizleri kutlarım..

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Park Tıp Merkezi
210 metre uzaklıkta
Soğukkuyu Mah. 1846/7 Sk. No:3 Bayraklı
Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
250 metre uzaklıkta
Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C
Karşıyaka Diyalız Merkezi
290 metre uzaklıkta
Dedebaşı Mah. 6051/2. Sok.
Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
470 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A
Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
510 metre uzaklıkta
Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1
İEÜ Medical Park İzmir Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12