Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:1831/13 Sokak No:6/A
Telefon:0 (232) 382-0607
38.46841127.112358

Kurum Hakkında

İkinci yaşam diyaliz merkezimiz 1999 yılından bu yana Karşıyaka Anadolu Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir. Merkezimizde 24 + 1 cihaz kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri Fresenius ve Kawasumi markalarından oluşmakta olup hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Gerekli olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir. Hepatitli hastalarımız için ana salondan ayrı bir bölümde ikinci bir diyaliz salonu mevcuttur. Hastalarımızın merkeze ulaşımları klimalı servis araçlarımızla sağlanmaktadır.

İkinci yaşam diyaliz merkezi hafta içi ve cumartesi 07. 00–20. 00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Merkezimizde tamamı klimalı 14 kişilik 2 adet minibüs ve bir adet 5 kişilik kombo tipi araçla servis hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın evinden alınıp merkeze getirilmesi ve tedavi bitiminde evlerine götürülmesi sırasında personelimiz tarafından kendilerine yardımcı olunmaktadır. Foça, Aliağa, Menemen ve çevresine yaz-kış servislerimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erol Işık · 28 Kasım 2013

Teşekür ederim İkinci Yaşam kurucularına ve çalışanlarına. 5 senedir benim ikinci ailem de onlar. Gereken her türlü ilgi alaka güler yüzlülügünüz bize en güzel şekilde baktığınız icin size teşekkürlerimi bir borç bilirim. Başarılarınızdan dolayı sizleri kutlarım..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Park Tıp Merkezi

210 metre uzaklıkta

Soğukkuyu Mah. 1846/7 Sk. No:3 Bayraklı

Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi

250 metre uzaklıkta

Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C

Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi

470 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A

Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

510 metre uzaklıkta

Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1

Medical Park İzmir Hastanesi

600 metre uzaklıkta

Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12

My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

620 metre uzaklıkta

İmbatlı Mah. 6076 Sokak No:12/F Yeni Girne