Kayseri Şehir Hastanesi

Kayseri Şehir Hastanesi
Kurum Adı:Kayseri Şehir Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Şeker Mahallesi, Molu
Telefon:03523157700
38.76859035.409662

Kurum Hakkında

5 Mayıs 2018 tarihinde törenle hizmete açılan 464 bin 69 metrekare kapalı alanı bulunan Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü, 1607 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanede yüksek standartta fiziki, teknik imkanlar sunulmakta ve son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla hizmet verilmektedir.

Sağlık kampüsünde, branşlara göre genel hastane 480, kadın doğum ve çocuk hastanesi 261, kalp ve damar hastalıkları 412, psikiyatri hastanesi 120, fizik tedavi ve rehabilitasyon 200, yüksek güvenlikli adli psikiyatri 100, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi 200 yatakla hizmet verilmektedir..

Hasta odalarının her biri ayrı tuvalet, banyo, televizyon ve buzdolabına sahiptir. Hastanede, 3 bin 33 araçlık kapalı, 220 araçlık da açık otopark bulunmaktadır.

Kayseri Şehir Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kayseri Şehir Hastanesi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Serpil Göker · 11 Temmuz 2018

Dışardan bina görünümü şık gözüküyor ama çok eksikleri var iş saatleri olmak üzere ulaşım berbat

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kayseri Şehir Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kayseri Şehir Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kayseri Şehir Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Duru Diyaliz Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Yenidoğan mah. Matbaacılar sitesi 2. Blok No:29

Kayseri Diyaliz Merkezi

5.6 km. uzaklıkta

Osman Kavuncu Mah. Saka Sok. No:17

FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi

6.7 km. uzaklıkta

Gaziosman Paşa Mah. Bağdat Cad. No:7/A Kocasinan

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

7.1 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Kılıçkaya Cad. No:10

Memorial Kayseri Hastanesi

7.5 km. uzaklıkta

Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. Temizel Sok. No:13

RTS Almet Diyaliz Merkezi

7.5 km. uzaklıkta

Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:15