Kilis Hastaneleri
Kilis

Kilis ilinde toplam 5 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 3 Devlet Hastanesi, 1 Tıp Merkezi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bulunmaktadır.

Kilis sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Kilis merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Kilis İlçe Hastaneleri

Kilis Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Devlet Hastanesi
Kilis Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Kilis
Kilis Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca Devlet Hastanesi 19 dalda poliklinik ve 400 yatak kapasitesi ile aynı anda 3000 kişiye hizmet verebilmektedir.
Kilis Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası
Devlet Hastanesi · / Kilis
2007 Haziran ayında hizmete giren 200 Yataklı Kilis Devlet Hastanesi 321 yatak kapasitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Tıp Merkezi
Özel Aktürk Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · / Kilis
Özel Kilis Aktürk Tıp Merkezi bünyesinde acil, dahiliye, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve kadın hastalıkları polikliniklerini barındırmaktadır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kilis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Kilis
Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hastanemiz 20 mayıs 2022 tarihinde hizmete açılmıştır olup 6 bin 500 metrekare kapalı alana sahip ADSM'de toplam 50 ünite ile hizmet verilmektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Musabeyli İlçe Devlet Hastanesi
Kilisin Musabeyli ilçesinde 5 yataklı İlçe Entegre Devlet Hastanesi 2015 yılından itibaren hizmet vermektedir....
Kilis Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca Devlet Hastanesi
Kilis Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca Devlet Hastanesi 19 dalda poliklinik ve 400 yatak kapasitesi ile aynı anda 3000 kişiye hizmet verebilmektedir....
Özel Aktürk Tıp Merkezi
Özel Kilis Aktürk Tıp Merkezi bünyesinde acil, dahiliye, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve kadın hastalıkları polikliniklerini barındırmaktadı...
Kilis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hastanemiz 20 mayıs 2022 tarihinde hizmete açılmıştır olup 6 bin 500 metrekare kapalı alana sahip ADSM'de ...
Yorum ve Şikayetler
Zübeyde Güngördü
Zübeyde Güngördü · 22 Nisan 2012
Doktor Özgür Güven'e bir çok hasta adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hastalarına karşı ayrım yapmadan ilgileniyor....