Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi
Kurum Adı:Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kırıkkale
İlçe:Merkez
Adres:Bağlarbaşı Mahallesi Lokman Hekim Caddesi
Telefon:0 (318) 215-1000
39.86173933.482031

Kurum Hakkında

43 ilin kesişim noktası olan Ankara-Samsun-Kayseri yol kavşağı üzerinde yer alan hastanemiz, Sağlık Bakanlığı'nın 2000 yılı yatırım programı dahilinde Ahsel İnşaat tarafından bir yıl gibi kısa sürede inşaatı tamamlanarak, 2002 yılında 250 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamış, 2006 yılında yatak kapasitemiz 400, 2007 yılında ise 444’ e çıkarılmıştır.

Hastanemiz 60 Uzman Dr, 26 pratisyen hekim, 165 hemşire olmak üzere toplam 600 personel ile Kırıkkale ve çevre illerden gelen yıllık ortalama 600 bin hastaya poliklinik hizmeti, ortalama 15 bin hastaya yataklı tedavi hizmeti veren ve yıllık ortalama 8 bin ameliyatın yapıldığı, bölgemizin en büyük sağlık kuruluşudur

Hastanemiz, ilimizde cerrahi, kardiyovasküler cerrahi, koroner ve dahili bölümlerden oluşan toplam 33 yataklı tam donanımlı tek yoğun bakım merkezi olarak çevre illere de hizmet vermektedir.

Bakanlığımızın Sağlıkta Dönüşüm programı çerçevesinde tamamen hasta odaklı olarak yapmış olduğumuz hizmet yenilikleri ve alımı yapılarak hizmete sunduğumuz tıbbi cihaz ile teknik donanımlar sonucu hastanemiz hazırlamış olduğumuz kitapta görüleceği üzere, Kırşehir, Çankırı, Çorum ve Yozgat ilerine de hizmet veren bölge hastanesi konumuna gelmiştir.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi, Kırıkkale şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi RandevuKırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Pınar Phlvnlı · 27 Kasım 2017

Ben Alanyada oturuyorum. Bel fıtığı şikayetim vardı uzun süredir. Memleketimde tedavi olmak istedim. Mr cekildi ama özel sebeplerden dolayı ani dönüş yapmak zorunda kaldım. Sonucu alamadım. Şimdi burada tadavi olmak zorunda kaldım ağır ağrılar nedeniyle.Sonucu mail olarak bana yollamalarını istedi ama mail atamayacaklarını söylediler, bu çağda böyle büyük kapsamlı bir hastanenin bunu yapamamasının tatmin edici bir nedeni olmalı.

Web sitesine girmeye çalışıyorum sayfa çalışmıyor diyerek sürekli error veriyor. Bunla ilgili hiç bir muhattap kimse vs bulamıyorum

Hasan Almalı · 3 Ekim 2017

İş sırasında aniden rahatsızlanmam sebebiyle kaldırıldıgım K.kale Yüksek İhtisas Hastanesinin kardiyoloji bolum uzman Uzman Dr. Cengiz Şabanoğlu Beyefendiye kardiyoloji yogun bakım servisi elemanlarına (Özellikle Hasan Beye), kardiyoloji servis elemanlarına sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Keskin AIHLMel.Dersi Ögretmeni Hasan Almalı

Ahmet Göker · 3 Temmuz 2017

Burası hastahane değil kardeşim tımarnane !!! Hasta degilsen kesin hasta olursun Yatan hastamız var diğer doktorların görmesi gerekiyor hastayı refakatçi götürmesi gerekiyormuş hastayı poliklinige kendin götürüyorsun sonra hastane içinde kaybolup rezil oluyorsun. Pazar günü hemşire bulmak mucize yemekler süper hastalıktan ölmezsen yemekten olursun mesela bayramda ucgun aynı köfte geldi gitti. Yönetime selamlar Sağlık Bakanlığına selam ve sevgiler.

Tanju Dinc · 13 Mayıs 2017

Bir haftadır yüksek ihtisasta yatan babamın odasinin hijyenik gerektiren temizliğini sadece 13 Mayıs cumartesi günü temizleyen Nurcan hanımdan görebildim kendisine teşekkür ederim .(kendisine baş hekime tesekurler sms gönderecegimi söylediğim de gerek yok görevimiz diye cevap verdi ısrar etmeme rağmen soy ismini söylemedi inşallah o günü tarihiyle kendisi baş hekimlik tarafından tespit edilir gereken itibari alır)

Tanju Dinc · 13 Mayıs 2017

Babamın beyin ameliyatını yapan Yrd. Doç. Dr. Mehmet Hüseyin Akgül hocama sonsuz şükranlarımı bildirir ayrıca tedavisi sürecinde aşırı samimi ve insancıl davranışlarından dolayı şahsım ve babam adına teşekkürlerimi sunarım her daim Allah yardımcın olsun hocam.

Ferhat Ceylan · 20 Şubat 2017

Nöroloji bölümü doktorları saat 9a randevu alıyoz 10 oldu saat daha gelcek insanlar bu hastanede ölüler bu düzen byle oldukca

Gonlumde Acan Gul Tanem · 28 Mart 2015

Bende çok memnun sayılmam hastaneye gittigimizde sıra dolu diye almiyolar çözüm istiyorum

Ömer Bolat · 29 Nisan 2014

bi kere yeni bir hastane olmasına rağmen temizlik konusunda çok zayıf ekipmanlar çok kötü bu şekilde hastaneye ilgi gösterilmez ise inanın eski hastanelerden daha kötü olcaktır. lütfen idareci arkadaşlar biraz daha hassasiyetle bu konu hakkında üzerinde dururlarsa daha iyi olacağına inanıyorum.

Züleyha Soner Yeşilyurt · 21 Nisan 2014

Deri ve zühre hastalıkları uzmanı Arzu Gökdemir Yanardağ'dan çok memnunum herkese tavsıye ederim onun sayesinde cildim çok düzeldi

Nusret İlkay · 13 Mart 2014

İş seyahati sırasında aniden rahatsızlanmam sebebiyle kaldırıldıgım K.kale Yüksek İhtisas Hastanesinin kardiyoloji bolum uzman Dr. Aslı Vural hanımefendi, kardiyoloji yogun servisi elemanlarına, kardiyoloji servis elemanlarına sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Hasan Koç · 4 Şubat 2014

03 Şubat 2014 günü saat 23.30 da rahatsızlığımdan dolayı Kırıkkale Y.İ.H. ne gittim. Rahatsızlığımı nöbetçi doktora bildirdiğimde dr. ne gözle ne elle ne de herhangi bir cihazla muayene ve kontrol etmeden direkt serum ve iğne tedavisi uyguladı. Bu nasıl bir tedavi şeklidir anlam veremedim. Aynı saatte damadım da rahatsızlığından dolayı benimle gelmişti ona da aynı işlem uygulandı. Sonrasında iğneyi hemen olduk ancak serum takacak ve serumun bitimini müteakip serumu çıkartacak hemşireye bir türlü ulaşamadık. Benim serumum erken bitti. Damadımı beklerken gelen hastalara ve dr.un muayena şeklini gözlemledim. Gelen hastaların hiç birine muayene kontrol tahlil tetkik istemeden aynı işlemler uygulandı. Ben hastaneden saat 01.00 da ayrıldığımda aynı işlemin uygulanmasına hala anlam veremedim.

Eski Y.İ.H. arar durumdayız şu an. Büyük emekler maddi manevi harcamalar yapılarak Kırıkkale'mize kazandırılan hastanemizin bu durumda olmasına böyle bayağı bir hizmete maruz kalmasına üzüldüm. İlgililere saygılarımla...

Arap Yılmaz · 10 Aralık 2013

Slm, ben babamın bel ağrısı için hastanenize geldim. babam 73 yaşlarında yürüyemez halde idi maşalah çok mükemmel çalışanlarınız var benle dalga geçer gibi kimisi mesai saatinde kahve içer kimisi sigara molası verir, kapılardaki insanlarda ağrılarıyla başbaşa kalır. hastanedeki çalışma düzeni hiç hoş değil ordaki personel halka hizmet için çalışmıyorlar mı bu konuyla ilgilenecekler olanlarda Allah razı olsun derim çile cekmesin bu insanlar

Yasemin Can · 8 Aralık 2013

Dahiliye bölümünde çalışan hemşirelerinizden *** *** in terbiyesiz görüşmesinden dolayı ben bi hasta yakını olarak beni terslemesinden şikayetçiyim.. 03.12.2013 tarhinde beni bi hastaneden kovmadığı kaldı benim sesim duyulmasın diye gidin başka birisi bakıyoo deyip geçiştiriyooo isim bile vermiyooo onun ismini başka hemşireden öğrendim. Şikayet etcem sizi hastamla ilgili soru sorcam dediğimde beni tersledi ben bu durumu başka kimlere bildirebilirim lütfen yardımcı olabilirmisiniz...

Nesimi Dalbudak · 18 Mayıs 2012

Ebemin (Anakız DALBUDAK) safra kesesi ameliyatında yardımcı olan başta Dr. Hayati OMAÇ ve ekibine çok teşekkür ederim. İyiki varsınız, Delice Küçükafşar Köyünden

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında 14 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yonca Diyaliz Merkezi

520 metre uzaklıkta

Çalılıöz mah. Samsun Bulvarı No:3

Kırıkkale Hilal Hastanesi

820 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Samsun Bulvarı No:27

Kırıkkale Yaşam Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Ovacık Mah. Samsun Bulv. No:122

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü Ankara Yolu 7.Km.

Kırıkkale Diyaliz Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Hüseyin Kahya Mah. Turgut Reis Cad. No:35/A

Derman Deri Hastalıkları Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Zafer Cad. Gökbulut Pasajı 26-30

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.7 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mah. Ahılı Cad. No:1

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi

22.2 km. uzaklıkta

Yenice Mahalllesi Soğukpınar Sok. No:1