Kırıkkale Hastaneleri
Kırıkkale

Kırıkkale ilinde toplam 11 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 4 Devlet Hastanesi, 2 Diyaliz Merkezi, 1 Kalp Hastalıkları Hastanesi, 1 Özel Hastane, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Tıp Merkezi, 1 Üniversite Hastanesi bulunmaktadır.

Kırıkkale sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Kırıkkale merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Kırıkkale İlçe Hastaneleri

Kırıkkale Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Özel Hastane
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi
Özel Hastane · / Kırıkkale
Kırıkkale'nin ilk özel sağlık kuruluşu olan Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi, Tıp Merkezi hüviyetinden Hastane hüviyetine geçerek sağlık hizmetlerini Nokta Mevkii'ndeki yeni binasında sürdürmeye devam ediyor.
Tıp Merkezi
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi
Tıp Merkezi · / Kırıkkale
Kırıkkale'de deri hastalıkları konusunda tedavide ilk ve tek olan Derman Deri Hastalıkları Merkezi hizmet sunmaya devam etmektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Kırıkkale
2019 yılında hizmet sunmaya başlayan Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 1 acil klinik ve 18 klinik olmak üzere 39 diş ünit ile günlük yaklaşık 600 hastaya merkezimizde hizmet verilmektedir.
Kalp Hastalıkları Hastanesi
Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · / Kırıkkale
Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi, ilimizde cerrahi, kardiyovasküler cerrahi, koroner ve dahili bölümlerden oluşan toplam 33 yataklı tam donanımlı tek yoğun bakım merkezi olarak çevre illere de hizmet vermektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Yonca Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Kırıkkale
2008 yılında kurulan Yonca Diyaliz Merkezimiz diyaliz konusunda deneyimli hekim ve hemşire kadroları ile çalışmakta olup uluslararası kalitede cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Kalecan Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Kırıkkale
2006 yılında kurulan Kalecan Diyaliz Merkezimiz diyaliz konusunda deneyimli hekim ve hemşire kadroları ile çalışmakta olup uluslararası kalitede cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Keskin İlçe Devlet Hastanesi
Keskin İlçe Devlet Hastanesinde dahiliye, aile hekimliği, diş polikliniği, hacamat polikliniği ile acil servis aktif olarak hizmet vermekte ancak...
Özel Yonca Diyaliz Merkezi
2008 yılında kurulan Yonca Diyaliz Merkezimiz diyaliz konusunda deneyimli hekim ve hemşire kadroları ile çalışmakta olup uluslararası kalitede ci...
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi
Kırıkkale'nin ilk özel sağlık kuruluşu olan Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi, Tıp Merkezi hüviyetinden Hastane hüviyetine geçerek sağlık hizmetleri...
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi
Kırıkkale'de deri hastalıkları konusunda tedavide ilk ve tek olan Derman Deri Hastalıkları Merkezi hizmet sunmaya devam etmektedir....
Yorum ve Şikayetler
Pınar Phlvnlı
Pınar Phlvnlı · 27 Kasım 2017
Ben Alanyada oturuyorum. Bel fıtığı şikayetim vardı uzun süredir. Memleketimde tedavi olmak istedim. Mr cekildi ama...
Hasan Almalı
Hasan Almalı · 3 Ekim 2017
İş sırasında aniden rahatsızlanmam sebebiyle kaldırıldıgım K.kale Yüksek İhtisas Hastanesinin kardiyoloji bolum uzm...
Ali Tetik
Ali Tetik · 22 Eylül 2017
Çocuk üroloji doktoru Banu hocam ve çocuk cerrahisi Sabri hocama sonsuz teşşkkürler.bizimle çok ilgilendiler okadar...
Ahmet Göker
Ahmet Göker · 3 Temmuz 2017
Burası hastahane değil kardeşim tımarnane !!! Hasta degilsen kesin hasta olursun Yatan hastamız var diğer doktorlar...