Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kırıkkale
İlçe:Merkez
Adres:Kurtuluş Mah. Ahılı Cad. No:1
Telefon:0 (318) 225-1818
39.83964333.513792

Kurum Hakkında

Merkezimizin 16/05/2008 tarih ve 18031 sayılı Bakanlık oluru ile açılmasına karar verilmiş Bakanlık onaylı tadilat projesiyle 16. 02. 2009 tarihinde 20 ünite olarak resmi faaliyete başlamıştır. Merkezimiz açıldığı günden bu yana her gün artan talebi karşılamak ve bu talebe karşılık nitelikli ve kaliteli tedaviyi verebilmek amacıyla İl Sağlık Müdürlüğümüzün katkılarıyla 20 ünit kapasiteden 30 ünit kapasiteye çıkarılmıştır.

Kurumumuz E-23 D-700 Karayolunun kesişme noktasında olması nedeniyle 44 İlin geçişi güzergâhında bulunmakta olup, Ayrıca Kırşehir, Yozgat, Çorum gibi illerimizde mesafe olarak rahatlıkla ulaşım sağlanabilecek konumdadır. Kurumumuz ilimiz ve bağlı yerleşim yerlerinin olmak üzere toplam 320000 nüfusa Koruyucu ve Tedavi edici Diş Sağlığı hizmetleri vermektedir.

Merkezimiz halen 30 ünite kapasiteyle 10 poliklinikte hizmet vermektedir. Ayrıca Merkezimizde;

- 1 adet Pedodonti (Çocuk) polikliniği (diğer polikliniklerden ayrılmıştır. )

- 1 adet acil ve engelli polikliniği

- 1 adet tam teşekküllü ameliyathane

- 1 adet tam teşekküllü merkezi sterilizasyon

- 1 adet tam teşekküllü protez laboratuarı

- 1 adet röntgen bölümü

- 15 adet entegre poliklinik mevcuttur.

Merkezimizde, diş çekimi, küçük ameliyatlar, tedavi ve kanal tedavisi, bazı diş eti hastalıkları tedavisi, total-parsiyel protezler, kron-köprü porselen protezleri, koruyucu ve önleyici tedaviye yönelik 0-16 yaş arası çocuklarda fissür uygulaması ve flor uygulamaları gibi çürük proflaksisi uygulamaları başarıyla yapılmaktadır. Ayrıca tüm il, ilçe merkez ve köylerde okul taramalarının yanı sıra gezici mobil hizmetlerde periyodik olarak yapılmakta olup, yapılan hizmetler kayıt altına alınmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırıkkale şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Derman Deri Hastalıkları Merkezi

770 metre uzaklıkta

Zafer Cad. Gökbulut Pasajı 26-30

Kırıkkale Diyaliz Merkezi

800 metre uzaklıkta

Hüseyin Kahya Mah. Turgut Reis Cad. No:35/A

Kırıkkale Yaşam Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Ovacık Mah. Samsun Bulv. No:122

Kırıkkale Hilal Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Samsun Bulvarı No:27

Yonca Diyaliz Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Çalılıöz mah. Samsun Bulvarı No:3

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mahallesi Lokman Hekim Caddesi

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

6.4 km. uzaklıkta

Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü Ankara Yolu 7.Km.