Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Merkez
Adres:Yayla Mah. Çamlık Cad. No:49/2
Telefon:0 (288) 212-8259
Web Sitesi:kirklareliadsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.74355227.226231

Kurum Hakkında

05 Mart 2014 tarihinde inşaatı başlayan Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binası 2015 yılında yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında, 21 diş polikliniği, Panoramik Röntgen Birimi, Periapikal Röntgen Birimi, Diş Protez Laboratuvarı, Sterilizasyon Birimi, Engelli Poliklinği, Pedodonti Polikliniği, Mahkum Polikliniği, Nöbet Polikliniği, çocuk oyun alanı mevcuttur. 3147 m2 kapalı alana sahip merkezimizde tüm Diş Hekimliği hizmetleri (uzmanlık gerektiren cerrahi vakalar ve ortodontik vakalar hariç) ilk muayene ve tanıdan itibaren gerekli tüm protezlere kadar olan işlemler yapılmaktadır. Tüm bu hizmetler tam bir otomasyon içinde yürütülmektedir. Total-Parsiyel protez hizmetlerinin bir kısmı kron-köprü protez laboratuar hizmetlerinin tamamı hizmet satın alınması yoluyla yapılmaktadır.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığı Kalite Hizmet Standartları doğrultusunda toplam 75 personeli ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şahin Yetiş
★★
20.02.2018 günü saat 11.36 da hastane santralini bir şey sormak için aradım telefona çıkan bayanın lakayt tavırları yüzünden bir kaç kez yanlış yeri aradığımı düşünerek sormak zorunda kaldım. Santral gorelisi bayanın biraz daha görevini ciddiyet içerisinde yapması iyi olur diye düşünüyorum. İlgililerin dikkatine sunuyorum.
Sumeyye Soylu
★★★
Arkadaşlar diş doktoruna gidicem ama hangisi iyi bilmiyorum önereceğiniz doktor varsa yazarsanız sevinirim.
Mehtap Erden
★★★★★
Merhaba hastanenizdeki diş hekimi Dilara Ayverdi hanıma gösterdiği ilgi ve güler yüzü için çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kırklareli Devlet Hastanesi
150 metre uzaklıkta
Yayla Mahallesi Çamlık Caddesi No:49
Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Karacaibrahim Mah. Cumhuriyet Cad. Cumhuriyet Apt. No:141
Kırklareli Derman Diyaliz Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Karakaş Mah. İstanbul yolu üzeri 1.km
Pınarhisar Devlet Hastanesi
27.2 km. uzaklıkta
Cami Kebir Mh. Kaleler Mevki No:1
Babaeski Devlet Hastanesi
36.2 km. uzaklıkta
Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No:2, E-5 yolu üzeri
Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi
37.8 km. uzaklıkta
Ayvalı yolu 4. km