Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi

Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Merkez
Adres:Karacaibrahim Mah. Cumhuriyet Cad. Cumhuriyet Apt. No:141
Telefon:0 (288) 212-4455
Web Sitesi:www.dogustipmerkezi.comHata Bildir
41.72933327.220829

Kurum Hakkında

Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi, Kırklareli şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kırklareli'nde birçok vatandaşın branşına göre yoğun şekilde tercih ettiği doktorların ortaklığında kurulan tıp merkezi Doğuş Tıp Merkezi, tanınmış hekimlerden oluşan kadrosuyla hizmet sunmaktadır. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Murat Tek, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Cem Ermeydan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Argun Turan. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Kürşat Önder ve Genel Cerrah Necat Solakların muayene kabul yaptığı merkezde, çok sayıda sağlık personeli ve yardımcı personel de çalışıyor. Doğuş Tıp Merkezi'nde; ayakta muayene, kişisel sağlık taraması (check up), labaratuar hizmetleri, radyoloji hizmetleri (röntgen), işe giriş muayenesi ve diyetisyen hizmetleri gibi çok sayıda birim mevcut.

Hasta güvenliği önceliğimizdir. Etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi hedefimizdir. Tüm uygulamalarımızı etik değerlere saygı, bilimsellik, yenilikçilik ve sürekli iyileştirme anlayışı ilkeleri çerçevesinde sürdürmekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Kırklareli Derman Diyaliz Merkezi
Özel Kırklareli Derman Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 2 seans hemodiyaliz uygulanmaktadır.
Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde tüm diş hekimliği hizmetleri lk muayene ve tanıdan itibaren gerekli tüm protezlere kadar olan işlemler yapılmaktadır.
Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi 275 yataklı ve otel konforundaki modern binasında gelişmiş teknolojiyi takip eden bütüncül sağlık hizmeti sunmaktır.
Pınarhisar Devlet Hastanesi
Pınarhisar Devlet Hastanesi 2019 yılında yeni hizmet binasına taşınmıştır. Hastanemiz halen D Grubu Hastane rolünde 30 yatak kapasite ile hizmet vermektedir.
Babaeski Devlet Hastanesi
Babaeski Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Babaeski Devlet Hastanesi 5 Mart 2014 tarihi itibariyle hizmete açılan yeni 100 yataklı hastanemiz ile halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir.
Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi
Merkezimizde toplam 48+2 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.
Özel Balkan Hastanesi
Özel Balkan Hastanesi
36 km. uzaklıkta
Özel Balkan Hastanesi 52000m2 yeşil, 9000m2 kapalı alana kurulmuş, 81 yatak kapasiteli binası ile hizmet vermektedir.
Özel Medikent Hastanesi
Özel Medikent Hastanesi
37 km. uzaklıkta
Kırklareli Lüleburgaz'da Edirne mevkii üzerinde yer alan Özel Medikent Hastanesi 7 yataklı yoğun bakımı, 2 yataklı koroner yoğun bakımı, 5 yataklı yeni doğan yoğun bakımı, 47 hasta yatağı ve suit odalarıyla hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉