Kocaali İlçe Devlet Hastanesi

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kocaali İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sakarya
İlçe:Kocaali
Adres:Yalı Mah. Sahil Karadeniz Cad. Akçakoca Yolu
Telefon:0 (264) 812-1018
Web Sitesi:kocaalidh.saglik.gov.trHata Bildir
41.07170130.861859

Kurum Hakkında

Sakarya'nın Kocaali ilçesinde yaptırılan 30 yataklı modern devlet hastanesi hizmete açıldı. Toplam 6 bin metrekarelik alanda kurulan hastanede 3 bin 300 metrekare kapalı alan bulunmaktadır.

Hastanede 8 adet tek kişilik hasta odası bulunuyor. Odalarda tuvalet, duş, mini buzdolabı, televizyon, hasta refakatçileri için dinlenme odaları, acil hemşire çağrı sistemi, sakatlar için tüm gerekli malzemelere ve teknik özelliklere yer alıyor. Ayrıca 1 ameliyathane, bir yoğun bakım ünitesi, bay-bayan ve çocuk hastalarının gözetim altında tutulabileceği acil müşahede odaları, doğumhane, 2 adet diyaliz ünitesi, laboratuvar, 50 kişilik yemekhane 50 kişilik eğitim ve konferans salonu bulunuyor.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kocaali İlçe Devlet Hastanesi, Sakarya ili Kocaali ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kocaali İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karasu Devlet Hastanesi
10.6 km. uzaklıkta
Aziziye Mah. 350.Sok. No:27
Akçakoca Devlet Hastanesi
21.3 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Park Cad. No:20
Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
32.2 km. uzaklıkta
Konuralp Yerleşkesi Beçiyörükler Mevkii
Ferizli İlçe Devlet Hastanesi
33.3 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Şehit Hacı Uzun Cad. No:41
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi
34.2 km. uzaklıkta
Aziziye Mah. Şehit Ramazan Gel Cad. No:7
Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
34.4 km. uzaklıkta
Aziziye Mah. 932.Sk. No:6