Akçakoca Devlet Hastanesi

Akçakoca Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Akçakoca Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Düzce
İlçe:Akçakoca
Adres:Cumhuriyet Mah. Park Cad. No:20
Telefon:0 (380) 611-4005
Web Sitesi:akcakocadh.saglik.gov.trHata Bildir
41.08715831.115334

Kurum Hakkında

Hastanemiz ilçemizde 1987 yılında kurulan Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından Sağlık Bakanlığımızdan alınan Tip Proje ile Akçakoca Belediyesi tarafından tahsis edilen 17 dönümlük arsa üzerine 1991 yılında başlanmıştır.

Deprem sonrasında eski hastane zor şartlarda verilen sağlık hizmetleri göz önünde bulundurularak 20.06.2001 tarihinde geçici işgali, 04.09.2001 tarihinde geçici kabulü yapılarak bina içindeki noksanlıkların zaman içersinde giderilmesi planlanarak 10.12.2001 tarihinde yeni hastane binasına geçilerek sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. Hastanemizin kesin kabulü 26.02.2002 tarihinde yapılmıştır.

Akçakoca Devlet Hastanesi olarak oluşabilecek bütün problemlerin bir ekip ruhu ve anlayışı içerisinde en kısa zamanda çözümlenmesini sağlayarak Batı Karadeniz’de ve Ülkemizde hizmet veren hastaneler içerisinde ilk sıralara yerleşmek hedeflenmektedir.

2003 yılında Hastanemiz Yardım Derneği tarafından Acil karşısında 375 metrekare alan üzerine 10 yatak kapasiteli Diyaliz ünitesi yaptırılmış olup, 9 adet Diyaliz makinesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Acil Poliklniği
 • Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği
 • Diyaliz
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları Ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Üroloji
 • Ortopedi ve Travmataloji
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Akçakoca Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Akçakoca Devlet Hastanesi, Düzce ili Akçakoca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Akçakoca Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Günel Kabakcıoğlu
★★
Akçakoca Devlet Hastanesi'nde diyaliz doktoru olması gerekirken diyaliz hastalarına dahiliye doktoru bakmaya çalışıyor. Poliklinikdeki yoğunluktan dolayı diyaliz hastaları yeterince takip edilemiyor. Nefroloji doktoru yok ayda bir Düzce'den diyaliz doktoru gelip 1 veya 2 saat içinde bakmaya çalışıyor. Ben böyle komik bir uygulama hiç bir hastanede görmedim. Devletin doktorumu yoksa nefroloji doktoru verilmiyor bu hastaneye özellikle nüfusun arttığı yaz aylarında doktor yetersizliği var kalabalık oluyor. Bir çok tahlil tomokrafi emar filmleri için Düzceye gönderiliyor hastalar. Devlet ve sağlık bakanlığı acil bu hastanenin eksiklerini gidermesi gerekiyor buraya bir el atması gerekiyor. Daha bir çok sorunu var zamanla yazacağım. Saygılar.

Akçakoca Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Akçakoca Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akçakoca Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
21 km. uzaklıkta
Konuralp Yerleşkesi Beçiyörükler Mevkii
Kocaali İlçe Devlet Hastanesi
21.3 km. uzaklıkta
Yalı Mah. Sahil Karadeniz Cad. Akçakoca Yolu
Alaplı Devlet Hastanesi
25.6 km. uzaklıkta
Yenisiteler Mah. Hastane Sk No:11
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi
27.1 km. uzaklıkta
Aziziye Mah. Şehit Ramazan Gel Cad. No:7
Fizema Tıp Merkezi
27.3 km. uzaklıkta
Kültür Mah. 721. Sok No:22
Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
27.3 km. uzaklıkta
Aziziye Mah. 932.Sk. No:6