Akçakoca Devlet Hastanesi

Akçakoca Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Akçakoca Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Düzce
İlçe:Akçakoca
Adres:Cumhuriyet Mah. Park Cad. No:20
Telefon:0 (380) 611-4005
41.08715831.115334

Kurum Hakkında

Hastanemiz ilçemizde 1987 yılında kurulan Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından Sağlık Bakanlığımızdan alınan Tip Proje ile Akçakoca Belediyesi tarafından tahsis edilen 17 dönümlük arsa üzerine 1991 yılında başlanmıştır.

Deprem sonrasında eski hastane zor şartlarda verilen sağlık hizmetleri göz önünde bulundurularak 20.06.2001 tarihinde geçici işgali, 04.09.2001 tarihinde geçici kabulü yapılarak bina içindeki noksanlıkların zaman içersinde giderilmesi planlanarak 10.12.2001 tarihinde yeni hastane binasına geçilerek sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. Hastanemizin kesin kabulü 26.02.2002 tarihinde yapılmıştır.

Akçakoca Devlet Hastanesi olarak oluşabilecek bütün problemlerin bir ekip ruhu ve anlayışı içerisinde en kısa zamanda çözümlenmesini sağlayarak Batı Karadeniz’de ve Ülkemizde hizmet veren hastaneler içerisinde ilk sıralara yerleşmek hedeflenmektedir.

2003 yılında Hastanemiz Yardım Derneği tarafından Acil karşısında 375 metrekare alan üzerine 10 yatak kapasiteli Diyaliz ünitesi yaptırılmış olup, 9 adet Diyaliz makinesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Akçakoca Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Akçakoca Devlet Hastanesi, Düzce ili Akçakoca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Akçakoca Devlet Hastanesi RandevuAkçakoca Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Akçakoca Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Akçakoca Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Akçakoca Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akçakoca Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

20.7 km. uzaklıkta

Konuralp Yerleşkesi Beçiyörükler Mevkii

Kocaali İlçe Hastanesi

21.3 km. uzaklıkta

Yalı Mah. Sahil Karadeniz Cad. Akçakoca Yolu

Alaplı Devlet Hastanesi

25.6 km. uzaklıkta

Yenisiteler Mah. Hastane Sk No:11

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

27.1 km. uzaklıkta

Aziziye Mah. Şehit Ramazan Gel Cad. No:7

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

27.3 km. uzaklıkta

Aziziye Mah. 932.Sk. No:6

Fizema Tıp Merkezi

27.3 km. uzaklıkta

Kültür Mah. 721. Sok No:22