Düzce Hastaneleri
Düzce

Düzce ilinde toplam 9 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 2 Devlet Hastanesi, 1 Göz Hastalıkları Merkezi, 1 Üniversite Hastanesi, 1 Özel Hastane, 1 Tıp Merkezi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi bulunmaktadır.

Düzce sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Düzce merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Düzce İlçe Hastaneleri

Düzce Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Üniversite Hastanesi
Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
★★★★☆· Üniversite Hastanesi · / Düzce
Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi üstün nitelikli kadrosu ile güncel bilgi ve modern teknoloji eşliğinde, evrensel standartlarda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermektedir.
Devlet Hastanesi
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · / Düzce
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Muncurlu Hizmet Binası, SSK Hizmet Binası ve Acil Binası olmak üzere 3 farklı konumda 400 yatak kapasiteli hizmet sunmaktadır.
Özel Hastane
Özel Çağsu Düzce Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · / Düzce
Özel Çağsu Düzce Hastanesi sağlık gereksinimlerini karşılarken, tıbbi olanakları da uluslar arası standartlarda ve modern bir hizmet anlayışıyla hastalarına sunmaktadır.
Tıp Merkezi
Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · / Düzce
Özel Düzce Güneş Tıp Merkezinde modern tıbbın tüm gereksinimleri ve yüksek teknolojik ekipmanlarımız herbiri kendi alanlarında uzman doktor ve sağlık ekiplerimiz ile 24 saat hizmet vermekteyiz.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Düzce
Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diş çekimi, gömülü ve cerrahi diş çekimleri, periodontolojik işlemler, diş taşı temizliği, dolgu tedavisi, kanal tedavisi, tüm ağız diş çene cerrahisi işlemleri ve diş hekimliğinin tüm alanlarında tedavi ve koruyucu sağlık hizmetleri sunuyor
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizema Tıp Merkezi
★★★★☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · / Düzce
2015 yılında A tipi tıp merkezine dönüşerek Özel Fizema Tıp Merkezi adı altında 2016 yeni binamızda hizmetimize devam etmekteyiz.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Düzce Göz Tıp Merkezi
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · / Düzce
Özel Düzce Göz Tıp Merkezi, uzman doktorları, tecrübeli ve güler yüzlü personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tıp merkezimizde poliklinik ve ameliyat hizmetleri verilmektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Oray Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · / Düzce
Özel Oray Diyaliz Merkezi 25 cihaz kapasitesi ile 2006 yılından beri Düzce'de hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Akçakoca Devlet Hastanesi
Akçakoca Devlet Hastanesi olarak oluşabilecek bütün problemlerin en kısa zamanda çözümlenmesini sağlayarak Batı Karadeniz’de ve ülkemizde hizmet ...
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Muncurlu Hizmet Binası, SSK Hizmet Binası ve Acil Binası olmak üzere 3 farklı konumda 400 yatak kapasiteli hizmet...
Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi üstün nitelikli kadrosu ile güncel bilgi ve modern teknoloji eşliğinde, evrensel standartlarda...
Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diş çekimi, gömülü ve cerrahi diş çekimleri, periodontolojik işlemler, diş taşı temizliği, dolgu tedavisi, kan...
Yorum ve Şikayetler
Günel Kabakcıoğlu
Günel Kabakcıoğlu · 5 Temmuz 2022
Akçakoca Devlet Hastanesi'nde diyaliz doktoru olması gerekirken diyaliz hastalarına dahiliye doktoru bakmaya çalışı...
Bengü Tan
Bengü Tan · 24 Mart 2021
İletişimi berbat bir hastahane....
Hakkı Şatır
Hakkı Şatır · 13 Temmuz 2020
Çok sağolsunlar dokdor hocalarıma göz doktoruma elleri sağ olsun....
Esra Mehmet Kaya
Esra Mehmet Kaya · 22 Temmuz 2018
Çook memnunum....