Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Düzce
İlçe:Merkez
Adres:Aziziye Mah. 932.Sk. No:6
Telefon:0 (380) 514-1242
40.84215431.135337

Kurum Hakkında

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 17-07-2007 tarihi itibariyle hem kurumsal, hem bilimsel hemde hizmet alanında en iyiyi sunmak amacıyla kuruluş aşamasını tamamlayarak hasta kabul etmeye başlamıştır. 30 ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, bağımsız bir kurum olarak tam otomasyon sistemi ile hizmet sunmaktadır.

Kurumumuz Ssk, Bağkur, Emekli Sandığı, Yeşilkart sahiplerini ayrı işlemlere tabi tutmadan tek bir merkezden kontrol altında tutarak uzun kuyruklar oluşmasına meydan vermeden son derece sağlıklı ve steril bir ortamda hizmet vererek ayda ortalama 13 bin günde ise ortalama 450-500 hastanın derdine çare oluyor.

Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:00-17:00, hafta içi akşam 17:00-22:00 arası acil hizmeti, hafta sonu ise 08:00-22:00 saatleri arası acil hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Düzce şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuDüzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

T.C. Selin Suna
T.C. Selin Suna · 3 Mart 2017

Bundan 1 ay kadar önce Düzce ağız ve diş sağlığı hastanesinde diş dolgusu amacıyla Dr. *** ***' ya geldim. Diş dolgumu yaptı ve dişlerimin sağlıklı ve bakımlı olduğunu söyledi. Ancak, sol alt azı dişimin yanına bir karaltı vardı ve beni rahatsız ediyordu. Bunun diş çürüğü değil, diş lekesi olduğunu söyledi. Bir daha randevu aldığımda, dişlerimi temizletirsem, bu lekenin de tamamen geçeceğini söyledi. Bu gün randevum vardı. Dişlerimin temizliğinden sonra, aynı kattaki lavabonun aynasında dişimdeki karaltının aynen durduğunu görünce çok şaşırdım ve tekrar dr' un odasına gittim. Bana "arka azı dişler önemli değil, ön tarafta olsa haklısınız da" diye cevap verdi. Ayrıca dişlerimi temizlerken de hassasiyet göstererek irkiliyordum. Belki diş çürüğüm vardı, dediği gibi lekeden ibaret değildi ? Beni bu şekilde geçiştirmesi canımı çok sıktı. Ben hamileliklerimden önce dolgu gereken bütün dişlerime gereken tedaviyi yaptırmıştım. Diş dolgusu sadece önde olursa yapılır, arka dişlere gerek yok diye bir durum mu vardı da ben bilmiyordum. Daha önce azı dişlerime gayet güzel dolgu yapılmıştı. Bu şekilde geçiştirilmek hiç hoşuma gitmedi. Kendimi kandırılmış hissediyorum...

Deniz Yıldız
Deniz Yıldız · 21 Temmuz 2013

Ben böyle berbat bir sistem görmedim iki gündür hastaneye gidiyorum ve boş dönüyorum. Ağrıdan felç geçiricem tek dedikleri 182 den randevu al. Acil bile saatli randevuyu da hemen vermiyorlar. Bu şekilde çalışan bir sistemmi ben napim ihtiyacım oldugunda hiç bir işe yaramıyor

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Aziziye Mah. Şehit Ramazan Gel Cad. No:7
Oray Diyaliz Merkezi
540 metre uzaklıkta
Aziziye Mah. Eski Tekavil Sok. No:2
Düzce Göz Tıp Merkezi
590 metre uzaklıkta
Kültür Mah. 718. Sok. No:22/5
Fizema Tıp Merkezi
620 metre uzaklıkta
Kültür Mah. 721. Sok No:22
Düzce Güneş Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Mehmet Akif Cad. Ömer Seyfettin Sok. No:16
Hayri Sivrikaya Hastanesi
4.1 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu