Özel Düzce Göz Tıp Merkezi

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Düzce Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Düzce
İlçe:Merkez
Adres:Kültür Mah. 718. Sok. No:22/5
Telefon:0 (380) 524-5054
40.84101731.142198

Kurum Hakkında

Özel Düzce Göz Merkezi alanında uzman üç doktor tarafından 16.07.2007 tarihinde, Kültür Mahallesi Eski İstanbul Caddesi No: 126 Düzce adresinde faaliyetine başlamıştır. Sürekli büyüyen ve gelişen merkezimiz bir yandan artan hasta sayısına cevap verirken, diğer yandan sektördeki gelişmelere göre kendini güncellemeye devam etmiştir. İş hacmi artışı ve gelişen sektörün sonuncunda Özel Düzce Göz Merkezi, hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için, son sistem cihazlar ile donatılan kendi binasını inşaa etmiş ve 2017 yılı başında kendi binasına "Özel Düzce Göz Tıp Merkezi" adı ile taşınmıştır.

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi, uzman doktorları, tecrübeli ve güler yüzlü personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tıp merkezimizde poliklinik ve ameliyat hizmetleri verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Düzce Göz Tıp Merkezi, Düzce şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hakkı Şatır · 13 Temmuz 2020

Çok sağolsunlar dokdor hocalarıma göz dokdoruma elleri sağ olsun.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Oray Diyaliz Merkezi

140 metre uzaklıkta

Aziziye Mah. Eski Tekavil Sok. No:2

Fizema Tıp Merkezi

160 metre uzaklıkta

Kültür Mah. 721. Sok No:22

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

590 metre uzaklıkta

Aziziye Mah. 932.Sk. No:6

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

600 metre uzaklıkta

Aziziye Mah. Şehit Ramazan Gel Cad. No:7

Düzce Güneş Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Mehmet Akif Cad. Ömer Seyfettin Sok. No:16

Hayri Sivrikaya Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu