Kocaeli şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 7 adet Poliklinik listelenmiştir. Kocaeli ilinde toplam 63 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Kocaeli yazısına tıklayabilirsiniz.

Kocaeli Poliklinikler Listesi

Başiskele
Başiskele Semt Polikliniği
Poliklinik · Başiskele / Kocaeli
Kocaeli Devlet Hastanesi bağlı Başiskele Semt Polikliniğinde göz, nöroloji, dahiliye ve üroloji polikliniği hizmeti verilmektedir.
Derince
Hereke Semt Polikliniği
Poliklinik · Derince / Kocaeli
Daha önce S.B.Ü Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı olan Hereke Semt Polikliniği ulaşım açısından daha kolay ve yakın olan Körfez Devlet Hastanesi’ne bağlanarak ileri tetkiklerin daha kısa sürede yapılması sağlandı.
Gebze
Beylikbağı Semt Polikliniği
Poliklinik · Gebze / Kocaeli
Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesine bağlı çalışan Beylikbağı Semt Polikliniğinde; kadın hastalıkları ve doğum, kbb, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz hastalıkları, psikiyatri ve dahiliye branşlarında hizmet verilmektedir.
Çayırova Semt Polikliniği
Poliklinik · Gebze / Kocaeli
Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Çayırova Semt Polikliniğinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman hekimleri tarafından poliklinik hizmeti verilmektedir.
Gölcük
Gölcük Devlet Hastanesi Semt Polikliniği
Poliklinik · Gölcük / Kocaeli
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne bağlı olarak görev yapan Donanma Caddesi üzerinde bulunan, Yeni Mahalle Sağlık Kompleksi, toplamda 5 bin 18 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir.
İzmit
Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği
Poliklinik · İzmit / Kocaeli
Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği bodrum ve teras dahil 6 katlı binada birçok farklı branşlarda hizmet vermektedir.
Kartepe
Kartepe Semt Polikliniği
Poliklinik · Kartepe / Kocaeli
Kocaeli Devlet Hastanesi Kartepe Semt Polikliniğinde 8 branşın yanı sıra, röntgen cihazıyla da hizmet verilmektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler