Köycegiz Devlet Hastanesi

Köycegiz Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Köycegiz Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Muğla
İlçe:Köyceğiz
Adres:Toparlar Mah. Fevzi Çakmak 1.Sok. No:1
Telefon:0 (252) 262-4718
Web Sitesi:koycegizdh.saglik.gov.trHata Bildir
36.98052628.680233

Kurum Hakkında

Köyceğiz Devlet Hastanesi yeni modern hastane binası 6 tek kişilik 24 çift kişilik olmak üzere toplamda 30 yatak kapasitesi ile 2015 yılında hizmete açılmıştır.

Köyceğiz Devlet Hastanesinde 1.seviye 4 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi ruhsat işlemleri tamamlanarak 02.10.2015 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlamıştır. Hastanemizde Genel Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Aile Hekimliği, Anestezi ve Reanimasyon ve Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri mevcuttur. Ayrıca 24 saat Acil Servis hizmeti ile birlikte görüntüleme, laboratuvar ve evde sağlık hizmetleri verilmektedir. Ameliyathanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum servisi hastaları ve genel cerrahi servisi hastalarının ameliyatları yapılmaktadır. 4 yataklı Yoğun Bakım Ünitesi, Mikrobiyoloji Laboratuvarı ve tam donanımlı acil servisimiz hizmet vermek üzere hazırlanmıştır.

Köyceğiz Devlet Hastanesi hizmete girdiği yıldan bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Köycegiz Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Köycegiz Devlet Hastanesi, Muğla ili Köyceğiz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Köycegiz Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Köycegiz Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Köycegiz Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Köycegiz Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Köycegiz Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi
17.5 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Muğla Fethiye Karayolu Üzeri No:76
Ortaca Devlet Hastanesi
17.6 km. uzaklıkta
Beşköprü Mh. Cumhuriyet Cd.
Ortaca Yücelen Hastanesi
18.1 km. uzaklıkta
Muğla-Fethiye Karayolu Üzeri Atatürk Cad. No:80
Dalaman Devlet Hastanesi
24.7 km. uzaklıkta
Söğütlüyurt mah. Battalgazi cad. No:26
Muğla Yücelen Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Marmaris Yolu Kötekli Mevkii
Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
37.9 km. uzaklıkta
Orhaniye Mah. İsmet Çatak Caddesi
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
37.9 km. uzaklıkta
Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad.