Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Ortaca
Adres:Atatürk Mah. Muğla Fethiye Karayolu Üzeri No:76
Telefon:0 (252) 282-6640
Web Sitesi:www.yucelen.com.trHata Bildir
36.83871928.765461

Kurum Hakkında

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi, Muğla ili Ortaca ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kurulduğu tarihten itibaren tibbın öncü alanlarında hizmet vermeyi sürdüren Özel Yücelen Hastanesi, Türkiye'nin en önemli tatil merkezlerine yakın ve turistik bir niteliğe sahip Muğla'nın şirin bir ilçesi olan Ortaca'da diyaliz hastalarına hizmet vererek, dünyanın dört bir yanındaki diyaliz hastalarına tatil imkanını da sunuyor. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibi, istenildiğinde yatak haline gelebilen koltukları, her hastanın koltuğundan rahatça izleyebileceği kablolu televizyonları ve bünyesinde bulunan mum atölyesiyle farklı bir perspektifle konuklarına hizmet veriyor.

* Hastalarımızın konaklama işlemleri ve otel motel rezervasyonları

* Şehir içi ulaşımları

* Her türlü tıbbi destek imkanı

* Tam teşekküllü ambulanslar

Diyaliz merkezimizde, tamamı Fresenius kalitesi ve güvencesinde 11+1 adet Fresenius diyaliz makinesi ve Aqua Online Endoksin filtreli arıtma sistemi ile hizmet verilmektedir. Merkezimizde Fresenius highflax serisi, kuru sistem bibag ve dört çeşit asidik solusyon kullanılmaktadır. Merkezimizde; su sistemi ve diyaliz salonu bulunmakla birlikte, ultraviyole ile sterilize imkanı vardır.

Ayrıca kliniğimiz aşağıdaki tıbbi olanakları sağlamaktadır.

- Polisulfon filtreleri

- Tek kullanımıik diyaliz

- HD bikarbonat ve Asetat

- HDF Kontrollü UF

- Hepatit B hastaları için farklı bir oda ve makine

- Hepatit C hastaları için farklı bir makine

Diyaliz merkezimizde kaliteli ve son derece güvenli ürünler kullanılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.4 / 5

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ortaca Yücelen Hastanesi
Özel Ortaca Yücelen Hastanesi
750 metre uzaklıkta
2009 Yılında çağdaş mimari yapısı ile hizmete açılan Yücelen Ortaca hastanemiz, deneyimli ve uzman kadrolanyla en ileri teknolojik imkanlarıyla hizmet sunmaktadır.
Ortaca Devlet Hastanesi
Ortaca Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesi, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Sarıgerme ve Göcek civarında 120 binden fazla nüfusa sağlık hizmeti sunmaktadır.
Dalaman Devlet Hastanesi
Dalaman Devlet Hastanesi
7 km. uzaklıkta
Dalaman Devlet Hastanesi 50 yataklı çağdaş odalarımızla, gelişen teknoloji ile birlikte gelişim kaydetmekte ve halkımıza hizmetini sürdürmektedir.
Köycegiz Devlet Hastanesi
Köycegiz Devlet Hastanesi
17 km. uzaklıkta
Köyceğiz Devlet Hastanesi yeni modern hastane binası 6 tek kişilik 24 çift kişilik olmak üzere toplamda 30 yatak kapasitesi ile 2015 yılında hizmete açılmıştır.
Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi
Fethiyecan Diyaliz Merkezi 30+1 makina kapasitesi ile gerek Fethiye'den ve Türkiye'nin dört bir köşesinden, gerekse Avrupa'da bir çok ülkeden hasta ve misafirlere hizmet vermektedir.
Özel Fethiye Diyaliz Merkezi
25+1 cihaz kapasitemizle yörenin nadir sağlık merkezlerinden olmakla beraber, tatil diyalizine imkan sağlayan tam donanımlı konaklama tesislerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Fethiye Devlet Hastanesi
Fethiye Devlet Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Fethiye ile Çalış arasındaki sahil bandında yer alan Fethiye Devlet Hastanesi Antalya Kaş'tan, Muğla Ortaca'ya kadar olan tüm bölgedeki halkımıza hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır.
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
1997'de poliklinik olarak başlayan kuruluş 1998'de hastaneye dönüştürülmüştür. Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi bugün tam donanımlı bir hastane olarak sadece esnafımıza değil tüm halkımıza hizmet veren bir kurumdur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉