Muğla şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 7 adet Diyaliz Merkezi listelenmiştir. Muğla ilinde toplam 35 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Muğla yazısına tıklayabilirsiniz.

Muğla Diyaliz Merkezleri Listesi

Bodrum
Özel Ege Bodrum Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Bodrum / Muğla
Kuruluşumuz 2019 yılında Bodrum’da hemodiyaliz tedavisi hizmeti vermeye başlamıştır. Bugün konusunda yüksek deneyim sahibi Doktor ve Hemşireleri ile tecrübeli ve güler yüzlü personeli sayesinde hastalarına misyon ve vizyonuna uygun tedavi imkanı sunmaya devam etmektedir.
Fethiye
Özel Fethiye Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Fethiye / Muğla
25+1 cihaz kapasitemizle yörenin nadir sağlık merkezlerinden olmakla beraber, tatil diyalizine imkan sağlayan tam donanımlı konaklama tesislerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi
★★★★★· Fethiye / Muğla
Fethiyecan Diyaliz Merkezi 30+1 makina kapasitesi ile gerek Fethiye'den ve Türkiye'nin dört bir köşesinden, gerekse Avrupa'da bir çok ülkeden hasta ve misafirlere hizmet vermektedir.
Marmaris
Özel Ahu Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Marmaris / Muğla
Ahu Diyaliz Merkezi, Diyaliz hastalarına, Yeşil ile Mavinin kucaklaştığı Doğa Harikası Marmaris’te tatil yaparken hemodiyaliz tedavilerine devam etme olanağı sunmak için 2003 yılında kurulmuştur.
Menteşe
Özel Muğlacan Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Menteşe / Muğla
2008 yılında Muğla Yücelen Grubuyla ortak kurulan kliniğimiz 2013 yılında tamamen Can Diyaliz Hizmetleri bünyesine girmiş olup Muğlacan Diyaliz Merkezi olarak Muğla il merkezindeki ilk ve tek diyaliz kliniğidir.
Milas
Özel Ege Milas Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Milas / Muğla
Özel Milas Diyaliz Merkezimiz, Muğla ili Milas ilçesinde 16 cihaz kapasitesi deneyimli hekim, hemşire ve personel kadrosu ile faaliyet göstermektedir.
Ortaca
Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Ortaca / Muğla
Mükemmel bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Özel Yücelen Ortaca Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi sizler için görev edinmiştir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Yunus Orhan
Yunus Orhan · 29 Haziran 2020
Göcekte oturan diyaliz hastaları için hizmet verememeniz (ulaşım konusunda) üzüntü verici....
Kenan Hasdemir
Kenan Hasdemir · 28 Ağustos 2018
Ben çorumdan yazyorum okudum gibi merkezinizde çok ciddi disiplinli iyi bir hizmet verdiğiniz anlaşılıyor saygıları...
Şermin Artım
Şermin Artım · 25 Şubat 2018
Doktorumuz Ertuğrul Çakır bey ve sağlık personeli işini bilen ilgili mükemmel bir merkez kendi adıma çok teşekkür e...