Özel Ege Milas Diyaliz Merkezi

Özel Ege Milas Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ege Milas Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Milas
Adres:İsmetpaşa Mahallesi Turgut Özal Cd. No:20
Telefon:0 (252) 513-4811
Web Sitesi:www.milasdiyaliz.comHata Bildir
37.30871327.778274

Kurum Hakkında

Özel Milas Diyaliz Merkezimiz, Muğla ili Milas ilçesinde Mart 2006 tarihinden bu yana 16 cihaz kapasitesi deneyimli hekim, hemşire ve personel kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Bugün konusunda yüksek deneyim sahibi doktor ve hemşireleri ile tecrübeli ve güler yüzlü personeli sayesinde hastalarına misyon ve vizyonuna uygun tedavi imkanı sunmaya devam etmektedir. Özel Ege Milas Diyaliz Merkezimizde, hastalarımıza düzenli kontrolleri yapılan, yenilenmiş, yüksek teknolojiye dayalı hemodiyaliz cihazı ile diyaliz yönetmeliğinde istenen tedavi uygulama ihtiyacına yönelik tüm bölümler mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ege Milas Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ege Milas Diyaliz Merkezi, Muğla ili Milas ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şermin Artım
★★★★★
Doktorumuz Ertuğrul Çakır bey ve sağlık personeli işini bilen ilgili mükemmel bir merkez kendi adıma çok teşekkür ediyorum.

Özel Ege Milas Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Ege Milas Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ege Milas Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzan Sağlık Hastanesi
280 metre uzaklıkta
Ahmet Çavuş Hayıtlı Mahallesi No:21
75. Yıl Milas Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Aydınlık Evler Mah. Hastane Cad. No:5
Yatağan Devlet Hastanesi
32 km. uzaklıkta
Yeni Mah. 186. Sk. No:49
Çine Devlet Hastanesi
41.5 km. uzaklıkta
Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulv. No:207
Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi
42.6 km. uzaklıkta
Türkkuyusu Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:60/1
Bodrum Devlet Hastanesi
42.7 km. uzaklıkta
Yeniköy Mah. Elmadağ Cad. No:33