Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Fethiye
Adres:Foça Mah, 973 Sok, No:33
Telefon:0 (252) 613-2636
36.65867329.112852

Kurum Hakkında

Fethiyecan Diyaliz Merkezi 25 Nisan 2007 tarihinde Fethiye'de 9 + 1 makina kapasitesi ile son dönem böbrek yetmezliği olan hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye'de daha önce eşine pek rastlanmayan bir proje ile Fethiyecan Diyaliz Merkezi, diğer diyaliz merkezlerinden farklı bir konsept olarak tasarlanmıştır. Bir otel kiralanarak giriş katına diyaliz ünitesi yapılmış, otelin odaları da Fethiye dışından merkezimize gelen hasta ve misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Diyaliz salonu hizmetinde de kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet sunma prensibi ile hareket eden Fethiyecan Diyaliz, gördüğü ilgi ve teveccüh ile aynı yıl içerisinde 15+1 makine kapasitesine ve Ocak 2008 de de 19+1 makina kapasitesine ulaşmıştır.

01 Mart 2014 tarihinden itibaren yeni ve modern binasında, yeni yüzüyle hizmetine devam eden merkez, ekonomik kriz ve diyaliz sektörünün yaşadığı maddi sıkıntılara rağmen diyaliz salonunda "önce sağlık" prensibini ilke edinerek, kaliteli malzeme ve hizmetten ödün vermeyerek 30+1 makina kapasitesi ile gerek Fethiye'den ve Türkiye'nin dört bir köşesinden, gerekse Avrupa'da bir çok ülkeden hasta ve misafirlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi, Muğla ili Fethiye ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fethiye Diyaliz Merkezi

110 metre uzaklıkta

Mustafa Kemal Bulvarı No:256

Fethiye Devlet Hastanesi

920 metre uzaklıkta

Akarca Mahallesi Çalış Yolu No:196

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Tuzla Mah. Sadi Pekin Cad. 54. Sokak No:3

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.9 km. uzaklıkta

Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv. 563 Sok.

Letoon Hastanesi

4.8 km. uzaklıkta

Pazaryeri Mah. Şehit Hasan Küçükçoban Cad. No:22

Dalaman Devlet Hastanesi

30.3 km. uzaklıkta

Söğütlüyurt mah. Battalgazi cad. No:26

Ortaca Yücelen Hastanesi

36.1 km. uzaklıkta

Muğla-Fethiye Karayolu Üzeri Atatürk Cad. No:80