Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Fethiye
Adres:Foça Mah, 973 Sok, No:33
Telefon:0 (252) 613-2636
Web Sitesi:www.tatildediyaliz.comHata Bildir
36.65867329.112852

Kurum Hakkında

Fethiyecan Diyaliz Merkezi 25 Nisan 2007 tarihinde Fethiye'de 9 + 1 makina kapasitesi ile son dönem böbrek yetmezliği olan hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye'de daha önce eşine pek rastlanmayan bir proje ile Fethiyecan Diyaliz Merkezi, diğer diyaliz merkezlerinden farklı bir konsept olarak tasarlanmıştır. Bir otel kiralanarak giriş katına diyaliz ünitesi yapılmış, otelin odaları da Fethiye dışından merkezimize gelen hasta ve misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Diyaliz salonu hizmetinde de kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet sunma prensibi ile hareket eden Fethiyecan Diyaliz, gördüğü ilgi ve teveccüh ile aynı yıl içerisinde 15+1 makine kapasitesine ve Ocak 2008 de de 19+1 makina kapasitesine ulaşmıştır.

01 Mart 2014 tarihinden itibaren yeni ve modern binasında, yeni yüzüyle hizmetine devam eden merkez, ekonomik kriz ve diyaliz sektörünün yaşadığı maddi sıkıntılara rağmen diyaliz salonunda "önce sağlık" prensibini ilke edinerek, kaliteli malzeme ve hizmetten ödün vermeyerek 30+1 makina kapasitesi ile gerek Fethiye'den ve Türkiye'nin dört bir köşesinden, gerekse Avrupa'da bir çok ülkeden hasta ve misafirlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi, Muğla ili Fethiye ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fethiye Diyaliz Merkezi
110 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Bulvarı No:256
Fethiye Devlet Hastanesi
920 metre uzaklıkta
Akarca Mahallesi Çalış Yolu No:196
Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Tuzla Mah. Sadi Pekin Cad. 54. Sokak No:3
Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.9 km. uzaklıkta
Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv. 563 Sok.
Letoon Hastanesi
4.8 km. uzaklıkta
Pazaryeri Mah. Şehit Hasan Küçükçoban Cad. No:22
Dalaman Devlet Hastanesi
30.3 km. uzaklıkta
Söğütlüyurt mah. Battalgazi cad. No:26
Ortaca Yücelen Hastanesi
36.1 km. uzaklıkta
Muğla-Fethiye Karayolu Üzeri Atatürk Cad. No:80