Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
Kurum Adı:Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Muğla
İlçe:Fethiye
Adres:Tuzla Mah. Sadi Pekin Cad. 54. Sokak No:3
Telefon:0 (252) 612-6400
36.63136429.120065

Kurum Hakkında

1997'de poliklinik olarak başlayan sağlık uğraşımız 1998'de hastaneye dönüştürüldü. Zor ve uzun uğraşıların ardından, bugün tam donanımlı bir hastane haline geldik. Yepyeni bir anlayış ile sadece esnafımıza değil tüm halkımıza hizmet veren bir kurum olduk. Ayrıca yaz aylarında ilçemize gelen turistlerin de derdine büyük çapta deva olmaktayız.

Kardiyoloji Ünitesi : Elektro kardiyografi, eforlu EKG (treadmil), Tansiyon holter, EKG holter, renkli doppler tetkikleri.

Dahiliye : Tüm İç Hastalıkları rahatsızlıkları, parasentez ve sedasyon yapılabilmektedir

Anestezi ve Reanimasyon : Hastanemiz ameliyathanesinde genel anestezi ve bölgesel (epidural, spinal) anestezi uygulamaları yapılmaktadır. Ayrıca epidural anestezi yöntemi ile ağrısız doğum uygulaması da yapılmaktadır. Reanimasyon (yoğun bakım) ünitesinde, kritik durumdaki ve bazı ameliyat sonrası hastaların bakımı yapılmaktadır. Bu birimde 4 yatak olup, her yatak başında birer monütör (kalp tansiyonunu sürekli izlenmesi için) mevcuttur. Ünite içerisinde oksimetre nebulizatör (astımlı hastalarda hava yolunu açıcı tedavi) 1 ventilatör (yapay solunum cihazı), 1 defibrilatör, 1 EKG ve 1 transport cihazları da mevcuttur.

Ameliyathane : Tüm branşlarımızın gerek açık gerek kapalı ameliyatları için son teknoloji ile donatılmış 2 ameliyat salonumuz bulunmaktadır. Anesteziler (narkoz) uzman doktor tarafından uygulanmaktadır.

Genel Cerrahi : Klasik tüm ameliyatlar ile Endoskopik Cerrahi (Diagnostik laparoskopi laparakopik, apendektomi, kolesistektomi, laparoskopik fıtık Cerrahisi)

Ortopedi ve Travmatoloji : Klasik ve laparaskoplik yapılabilen artroskopi, menisküsektomi, mikrocerrahi ameliyatlar, çapraz bağ tamirleri ve bu alandaki tüm ameliyatlar

Üroloji : Klasik ve Endeskopik tüm üroloji ameliyatları

Kadın Hastalıkları & Doğum : Tüm klasik ve laparaskopik Uterus, tuba ve over ameliyatları, fötal monitör, ağrısız doğum ve vaginal ultrasonografi

KBB Ünitesi : Odio - timpano testleri, sinüs ultrasonografisi, radyofrekans yöntemi ile burun eti tedavisi, tüm kulak burun ve boğaz ameliyatları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları : Pediatri yoğun bakım ünitesi 2 kuvöz, 1 trasnport küvöz, 1 monitör, 3 fototerapi cihazı, IV pump cihazı, yenidoğan aspiratör cihazı ve radyand nebulizatör.

Radyoloji Ünitesi : Konversiyonel ve sabit röntgen sistemleri, 3D ulrasonografi, kemik ölçümü, tomografi – Mamografi, MRI.

Beslenme ve Diyet Ünitesi : Hastanemiz bünyesinde poliklinik hizmetleri, yatan hasta profilinde var olan veya yeni tanı konulmuş hastalıkların diyet eşliğinde tedavilerinin sunumu sağlanmaktadır.

Labaratuar Ünitesi : Hemotoloji, romatoloji, biyokimya ve seroloji, bakteriyoloji ve tüm hormon ve tümör markerları

Nöroşirurji & Nöroloji : Beyin ve sinir hastalıkları ile ilgili tüm tedavi, tetkik ve cerrahi müdahaleler. Beyin dalgalarını ölçen EEG - EMG çekimi, beyin tomografisi. MRI, Nükleopilasti.

Psikiyatri & Psikolojik Danışmanlık : Stresle başa çıkma yolları, uyum sorunları, ruhsal sıkıntılar, kişiler arası ilişkilerde ortaya çıkan sorunlar ve baş etme yoları, evlilik danışmanlığı.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Muğla ili Fethiye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hedeftekiyollar Cakmak · 20 Ocak 2014

Benim evimin karşısında olan bu hastane Fethiye icin cok elzemdir, zira Fethiyede yeterli düzeyde sağlık hizmeti veren hastaneler yok olsa da yeterli değil, bu tür hastanelere gerçekten ihtiyac var, saygılar

Meryem Levent · 12 Nisan 2013

Ben Esnaf Hastanesinde doğum yaptım 2 ağustosda Atilla Tonyalıda mükemmel bir doktor normal yaptım Allah razı olsun çok yardımcı oldun mükemmelin üstünde bir doktor onu hep görmek istiyorum Fethiyede.

Ercan Devrimciler · 30 Ekim 2012

Ben 2011 de bu hastanedeydim. Çok guzel bir tedavi, personeli ve iyi bir hastane.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 46 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

830 metre uzaklıkta

Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv. 563 Sok.

Fethiye Devlet Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Akarca Mahallesi Çalış Yolu No:196

Letoon Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Pazaryeri Mah. Şehit Hasan Küçükçoban Cad. No:22

Fethiye Diyaliz Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Bulvarı No:256

Fethiyecan Diyaliz Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Foça Mah, 973 Sok, No:33

Dalaman Devlet Hastanesi

32.4 km. uzaklıkta

Söğütlüyurt mah. Battalgazi cad. No:26

Ortaca Yücelen Hastanesi

38.3 km. uzaklıkta

Muğla-Fethiye Karayolu Üzeri Atatürk Cad. No:80

Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi

39.1 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Muğla Fethiye Karayolu Üzeri No:76