Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
Kurum Adı:Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Muğla
İlçe:Fethiye
Adres:Tuzla Mah. Sadi Pekin Cad. 54. Sokak No:3
Telefon:0 (252) 612-6400
Web Sitesi:www.esnafhastanesi.comHata Bildir
36.63136429.120065

Kurum Hakkında

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Muğla ili Fethiye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1997'de poliklinik olarak başlayan sağlık uğraşımız 1998'de hastaneye dönüştürüldü. Zor ve uzun uğraşıların ardından, bugün tam donanımlı bir hastane haline geldik. Yepyeni bir anlayış ile sadece esnafımıza değil tüm halkımıza hizmet veren bir kurum olduk. Ayrıca yaz aylarında ilçemize gelen turistlerin de derdine büyük çapta deva olmaktayız.

Kardiyoloji Ünitesi : Elektro kardiyografi, eforlu EKG (treadmil), Tansiyon holter, EKG holter, renkli doppler tetkikleri.

Dahiliye : Tüm İç Hastalıkları rahatsızlıkları, parasentez ve sedasyon yapılabilmektedir

Anestezi ve Reanimasyon : Hastanemiz ameliyathanesinde genel anestezi ve bölgesel (epidural, spinal) anestezi uygulamaları yapılmaktadır. Ayrıca epidural anestezi yöntemi ile ağrısız doğum uygulaması da yapılmaktadır. Reanimasyon (yoğun bakım) ünitesinde, kritik durumdaki ve bazı ameliyat sonrası hastaların bakımı yapılmaktadır. Bu birimde 4 yatak olup, her yatak başında birer monütör (kalp tansiyonunu sürekli izlenmesi için) mevcuttur. Ünite içerisinde oksimetre nebulizatör (astımlı hastalarda hava yolunu açıcı tedavi) 1 ventilatör (yapay solunum cihazı), 1 defibrilatör, 1 EKG ve 1 transport cihazları da mevcuttur.

Ameliyathane : Tüm branşlarımızın gerek açık gerek kapalı ameliyatları için son teknoloji ile donatılmış 2 ameliyat salonumuz bulunmaktadır. Anesteziler (narkoz) uzman doktor tarafından uygulanmaktadır.

Genel Cerrahi : Klasik tüm ameliyatlar ile Endoskopik Cerrahi (Diagnostik laparoskopi laparakopik, apendektomi, kolesistektomi, laparoskopik fıtık Cerrahisi)

Ortopedi ve Travmatoloji : Klasik ve laparaskoplik yapılabilen artroskopi, menisküsektomi, mikrocerrahi ameliyatlar, çapraz bağ tamirleri ve bu alandaki tüm ameliyatlar

Üroloji : Klasik ve Endeskopik tüm üroloji ameliyatları

Kadın Hastalıkları & Doğum : Tüm klasik ve laparaskopik Uterus, tuba ve over ameliyatları, fötal monitör, ağrısız doğum ve vaginal ultrasonografi

KBB Ünitesi : Odio - timpano testleri, sinüs ultrasonografisi, radyofrekans yöntemi ile burun eti tedavisi, tüm kulak burun ve boğaz ameliyatları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları : Pediatri yoğun bakım ünitesi 2 kuvöz, 1 trasnport küvöz, 1 monitör, 3 fototerapi cihazı, IV pump cihazı, yenidoğan aspiratör cihazı ve radyand nebulizatör.

Radyoloji Ünitesi : Konversiyonel ve sabit röntgen sistemleri, 3D ulrasonografi, kemik ölçümü, tomografi – Mamografi, MRI.

Beslenme ve Diyet Ünitesi : Hastanemiz bünyesinde poliklinik hizmetleri, yatan hasta profilinde var olan veya yeni tanı konulmuş hastalıkların diyet eşliğinde tedavilerinin sunumu sağlanmaktadır.

Labaratuar Ünitesi : Hemotoloji, romatoloji, biyokimya ve seroloji, bakteriyoloji ve tüm hormon ve tümör markerları

Nöroşirurji & Nöroloji : Beyin ve sinir hastalıkları ile ilgili tüm tedavi, tetkik ve cerrahi müdahaleler. Beyin dalgalarını ölçen EEG - EMG çekimi, beyin tomografisi. MRI, Nükleopilasti.

Psikiyatri & Psikolojik Danışmanlık : Stresle başa çıkma yolları, uyum sorunları, ruhsal sıkıntılar, kişiler arası ilişkilerde ortaya çıkan sorunlar ve baş etme yoları, evlilik danışmanlığı.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hedeftekiyollar Cakmak
★★★★★
Benim evimin karşısında olan bu hastane Fethiye icin cok elzemdir, zira Fethiyede yeterli düzeyde sağlık hizmeti veren hastaneler yok olsa da yeterli değil, bu tür hastanelere gerçekten ihtiyaç var, saygılar
Meryem Levent
★★★★★
Ben Esnaf Hastanesinde doğum yaptım 2 ağustosda Atilla Tonyalıda mükemmel bir doktor normal yaptım Allah razı olsun çok yardımcı oldun mükemmelin üstünde bir doktor onu hep görmek istiyorum Fethiyede.
Ercan Devrimciler
★★★★★
Ben 2011 de bu hastanedeydim. Çok guzel bir tedavi, personeli ve iyi bir hastane.

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
30 nitelikli Ünit, 1 Ameliyathane, 1 Görüntüleme merkezine sahip Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2014 yılında yeni binasında hizmet vermeye başlanılmıştır.
Fethiye Devlet Hastanesi
Fethiye Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Fethiye ile Çalış arasındaki sahil bandında yer alan Fethiye Devlet Hastanesi Antalya Kaş'tan, Muğla Ortaca'ya kadar olan tüm bölgedeki halkımıza hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır.
Özel Letoon Hastanesi
Özel Letoon Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Fethiye'nin ilk özel hastanesi olan Özel Letoon Hospital, 1997 ylında Pazaryeri Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Şehit Hasan Küçükçoban adresinde faaliyet vermeye başladı.
Özel Fethiye Diyaliz Merkezi
25+1 cihaz kapasitemizle yörenin nadir sağlık merkezlerinden olmakla beraber, tatil diyalizine imkan sağlayan tam donanımlı konaklama tesislerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi
Fethiyecan Diyaliz Merkezi 30+1 makina kapasitesi ile gerek Fethiye'den ve Türkiye'nin dört bir köşesinden, gerekse Avrupa'da bir çok ülkeden hasta ve misafirlere hizmet vermektedir.
Dalaman Devlet Hastanesi
Dalaman Devlet Hastanesi
32 km. uzaklıkta
Dalaman Devlet Hastanesi 50 yataklı çağdaş odalarımızla, gelişen teknoloji ile birlikte gelişim kaydetmekte ve halkımıza hizmetini sürdürmektedir.
Özel Ortaca Yücelen Hastanesi
2009 Yılında çağdaş mimari yapısı ile hizmete açılan Yücelen Ortaca hastanemiz, deneyimli ve uzman kadrolanyla en ileri teknolojik imkanlarıyla hizmet sunmaktadır.
Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi
Mükemmel bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Özel Yücelen Ortaca Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi sizler için görev edinmiştir.
Ortaca Devlet Hastanesi
Ortaca Devlet Hastanesi
41 km. uzaklıkta
100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesi, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Sarıgerme ve Göcek civarında 120 binden fazla nüfusa sağlık hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉