Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Fethiye
Adres:Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv. 563 Sok.
Telefon:0 (252) 614-0102
Web Sitesi:fethiyeadsm.saglik.gov.trHata Bildir
36.62445629.123744

Kurum Hakkında

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2014 yılında yeni binasında hizmet vermeye başlanılmıştır. Merkezimiz zemin artı 3 kat olmak üzere 4042 m2 kapalı alanda; 30 nitelikli Ünit, 1 Ameliyathane, 1 Görüntüleme merkezi(1 Panoramik Röntgen ve 1 Periapikal Röntgen), 1 Merkezi Sterilizasyon Birimi hizmeti vermektedir. Cuma günleri Yaşlı ve Engelli vatandaşlarımıza Evde Sağlık Hizmeti verilmektedir. Salı ve Perşembe günleri Mahkum hastalara Cezaevinde hizmet verilmektedir.

Muayeneye gelen hastalarımız kendi başvurularıyla hasta kayıt bölümünden istedikleri hekime kayıt yaptırdıkları gibi ALO 182 randevu hattından randevu alarak muayene olabilmektedirler. Tedavilerin devamı için kendi hekimlerinden randevu alabilmektedirler.

Müracaat eden hastalarımız 2 adet kioks cihazı ve hasta kayıt birimimizden aldıkları kayıt sıra ve numaralarını bir düzen dahilinde muayenelerinin ve tedavilerinin yapılabilmesi için her poliklinik kapısı üzerinde bulunan ekranlardan takip edebilmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla ili Fethiye ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ceylin Dönmez
★★★★★
Mükemmel ilgi var doktorlar süper ilgileniyor çok memnun kaldım.

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
830 metre uzaklıkta
Tuzla Mah. Sadi Pekin Cad. 54. Sokak No:3
Letoon Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Pazaryeri Mah. Şehit Hasan Küçükçoban Cad. No:22
Fethiye Devlet Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Akarca Mahallesi Çalış Yolu No:196
Fethiye Diyaliz Merkezi
3.9 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Bulvarı No:256
Fethiyecan Diyaliz Merkezi
3.9 km. uzaklıkta
Foça Mah, 973 Sok, No:33
Dalaman Devlet Hastanesi
33.1 km. uzaklıkta
Söğütlüyurt mah. Battalgazi cad. No:26