Özel Ahu Diyaliz Merkezi

Özel Ahu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ahu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Marmaris
Adres:Çıldır Mah. 167. Sok. No:3
Telefon:0 (252) 417-7777
Web Sitesi:www.ahudiyaliz.comHata Bildir
36.84801128.255826

Kurum Hakkında

Ahu Diyaliz Merkezi, Diyaliz hastalarına, Yeşil ile Mavinin kucaklaştığı Doğa Harikası Marmaris’te tatil yaparken hemodiyaliz tedavilerine devam etme olanağı sunmak için 2003 yılında kurulmuştur.

Ahu Diyaliz Merkezi bir taraftan bölgede yaşayan hastaların tedavisini yaparken diğer taraftan dünyanın dört bir yanından gelen hastalara tatilleri boyunca tedavi olma şansı vermektedir. Diyaliz Merkezimiz her yıl yüzlerce yerli ve yabancı hastaya ev sahipliği yapmaktadır.

Konusunda uzman ve güler yüzlü diyaliz ekibimiz, FRESENIUS 4008-S makineleri, motorlu hasta yatakları her hastanın koltuğunda izleyebileceği TV, internet olanağı ile her türlü konforu sunmaktadır. Seans salonumuzda yer alan akvaryumumuz hastalarımızın beğenisini kazanmıştır.

Ahu Diyaliz Merkezi hastaların ulaşımını da düşünmüştür. Merkezimize ait servis aracımız hastalarımızı evlerinden alarak diyaliz merkezimize getirmekte ve tedavi sonrası tekrar evlerine ulaştırmaktadır. Klimalı servis araçlarımız hastalarımızı evinden alarak diyaliz sonrasında tekrar evlerine bırakmaktadır.

Merkezimizde; 10 adet Fresenius 4008-S makinesi vardır. Su ihtiyacı Fresenius marka revers osmos su sistemiyle online olarak sağlanmaktadır, reuse yapılmamaktadır. Low flux, high flux sentetik diyalizerler kullanılmaktadır. İhtiyaca göre tek iğneli diyaliz de yapılmaktadır. Hepatit B ve Hepatit C hastalar kabul edilmemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel Ahu Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ahu Diyaliz Merkezi, Muğla ili Marmaris ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ahu Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Ahu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ahu Hastanesi
10 metre uzaklıkta
Kemeraltı Mah. 167. Sok. No:3
Marmaris Devlet Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Çamdibi Mah. Yeni Çevre Yolu Cad. 320.sok
Marmaris Yücelen Hastanesi
3.8 km. uzaklıkta
Turgut Özal Cad. Cumhuriyet Mah. No:1 Beldibi
Muğla Yücelen Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Marmaris Yolu Kötekli Mevkii
Köycegiz Devlet Hastanesi
40.5 km. uzaklıkta
Toparlar Mah. Fevzi Çakmak 1.Sok. No:1
Güney Göz Hastanesi
41 km. uzaklıkta
Dirgeme Yolu, Yeni Emniyet Müdürlüğü Yanı
Muğlacan Diyaliz Merkezi
41.3 km. uzaklıkta
Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sok. No:91