Özel Ahu Diyaliz Merkezi

Özel Ahu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ahu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Marmaris
Adres:Çıldır Mah. 167. Sokak No:3
Telefon:0 (252) 417-7777
36.84801128.255826

Kurum Hakkında

Ahu Diyaliz Merkezi, Diyaliz hastalarına, Yeşil ile Mavinin kucaklaştığı Doğa Harikası Marmaris’te tatil yaparken hemodiyaliz tedavilerine devam etme olanağı sunmak için 2003 yılında kurulmuştur.

Ahu Diyaliz Merkezi bir taraftan bölgede yaşayan hastaların tedavisini yaparken diğer taraftan dünyanın dört bir yanından gelen hastalara tatilleri boyunca tedavi olma şansı vermektedir. Ahu Diyaliz Merkezi her yıl yüzlerce yerli ve yabancı hastaya ev sahipliği yapmaktadır.

Ahu Diyaliz Merkezi konusunda uzman ve güler yüzlü diyaliz ekibi, FRESENİUS 4008-S makineleri, motorlu hasta yatakları her hastanın koltuğunda izleyebileceği TV, internet olanağı ile her türlü konforu sunmaktadır. Seans salonumuzda yer alan akvaryumumuz hastalarımızın beğenisini kazanmıştır.

Merkezimiz bünyesinde yer alan apartlar özellikle şehir dışından gelen hastalara tahsis edilmekte, böylece hastalar aileleriyle birlikte kalacak yer sıkıntısı çekmeden rahat etmektedir.

Ahu Diyaliz Merkezi hastaların ulaşımını da düşünmüştür. Merkezimize ait servis aracımız hastalarımızı evlerinden alarak diyaliz merkezimize getirmekte ve tedavi sonrası tekrar evlerine ulaştırmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel Ahu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ahu Diyaliz Merkezi, Muğla ili Marmaris ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ahu Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ahu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ahu Hastanesi

10 metre uzaklıkta

Kemeraltı Mah. 167. Sok. No:3

Marmaris Hastanesi

390 metre uzaklıkta

Çıldır Mah. İnönü Cad. No:30

Marmaris Devlet Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Çamdibi Mah. Yeni Çevre Yolu Cad. 320.sok

Aksaz Asker Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Aksaz Deniz Üs Komutanlığı

Marmaris Yücelen Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Turgut Özal Cad. Cumhuriyet Mah. No:1 Beldibi

Muğla Yücelen Hastanesi

38 km. uzaklıkta

Marmaris Yolu Kötekli Mevkii