Kozan Devlet Hastanesi

Kozan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kozan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Adana
İlçe:Kozan
Adres:Karacaoğlan Mah. Turgut Özal Bulvarı No:151
Telefon:0 (322) 515-8306
37.46517735.825322

Kurum Hakkında

Kozan Devlet Hastanesi 2012 yılında Toki inşaatı başlamış olup, 2015 yılında inşaat tamamlanmış 2016 yılında yeni hizmet binası 22629 m2 üzerine kurulmuş olup, toplam oturum alanı 4165 m2 bütün odaları nitelikli oda olan içinde wcsi duşu olan 5 kat yataklı kliniklerden oluşan bina, 5 SDL odası olan ameliyathane, sterilizasyonu, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım, merkez laboratuarı, görüntüleme merkezi, eczane, 42 poliklinik odası, 14 yataklı diyaliz ünitesi, tek kişilik özel doğum odaları, acil ünitesi, 10 üniti olan diş ünitesi, her katta bekleme salonu olan, otoparkı olan, bina içinde ve bahçede kafeterya olan hastanemiz 03.08.2016 tarihinde geçici kabulü yapılarak Ekim 2016 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

Sağlık Bakanlığımızın Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında verilen hizmetlerin tümü hastanemizde sunulmakta olup Evde Sağlık Birimi, Hasta Nakil Birimi, Hemodiyaliz Hastalarını Taşıma Servisi, Sosyal Hizmet Birimi, Hasta Hakları Birimi, Çalışan Hakları ve Güvenliği Birimleri bunlardan bazılarıdır.

Kozan Devlet Hastanemizde "Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir" sloganıyla insanımıza 7 gün 24 saat aralıksız, kesintisiz, güvenilir, ulaşılabilir, kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunuyoruz.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Kozan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kozan Devlet Hastanesi, Adana ili Kozan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kozan Devlet Hastanesi RandevuKozan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Osman Sögüt · 19 Şubat 2012

Randevu sitesini bulamadım allak bullak etmişsiniz siteyi yardımcı olun lütfen

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kozan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kozan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kozan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kozan Diyaliz Merkezi

710 metre uzaklıkta

Ağlıboğaz Mah. 83 TN Sk. No:1

Kozan Ortadoğu Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Karacaoğlan Mahallesi Zübeyde Hanım Cad. No:28

Kalepark Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Şevkiye Mah. 3. Sok. 3/A

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

25.3 km. uzaklıkta

Cemalpaşa Mah. 1622 Sok. No:8 Kadirli

Yedimart Hastanesi

26.1 km. uzaklıkta

Savrun Mahallesi 2 Cad. No:23

Kadirli Cerrahpaşa Tıp Merkezi

26.3 km. uzaklıkta

Savrun Mah. Karatepe Cad. No:21

Kadirli Devlet Hastanesi

27.4 km. uzaklıkta

Şehit Orhan Gök Mah. 939 Sok. No:7