Özel Kozan Diyaliz Merkezi

Özel Kozan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Kozan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Kozan
Adres:Ağlıboğaz Mah. 83 TN Sk. No:1
Telefon:0 (322) 515-3727
37.47136535.827267

Kurum Hakkında

Özel Kozan Diyaliz Merkezi 2007 yılında kurulmuştur. 22 + 1 HD makina sayısıyla Kozanda öncü, yeniliklere önder bir hemodiyaliz merkeziyiz.

Isıtma ve soğutma özellikli klimalı odalarımız, klimalı hasta minibüs servisi, kulaklıklı ve digital uydu sistemli lcd televizyonlarımız, müzik, internet erişimi, hafif yiyecek ve içecek servisimizle sizler için çalışıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Kozan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kozan Diyaliz Merkezi, Adana ili Kozan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Kozan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kozan Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kozan Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kozan Devlet Hastanesi

710 metre uzaklıkta

Karacaoğlan Mah. Turgut Özal Bulvarı No:151

Kozan Ortadoğu Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Karacaoğlan Mahallesi Zübeyde Hanım Cad. No:28

Kalepark Hastanesi

3 km. uzaklıkta

Şevkiye Mah. 3. Sok. 3/A

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

25.5 km. uzaklıkta

Cemalpaşa Mah. 1622 Sok. No:8 Kadirli

Yedimart Hastanesi

26.2 km. uzaklıkta

Savrun Mahallesi 2 Cad. No:23