Adana şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 7 adet Diyaliz Merkezi listelenmiştir. Adana ilinde toplam 66 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Adana yazısına tıklayabilirsiniz.

Adana Diyaliz Merkezleri Listesi

Ceyhan
Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Ceyhan / Adana
Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi olarak pazar günleri hariç her gün hastalarımıza bikarbonatlı hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz.
Çukurova
Özel Dr. Halil İbrahim Varan Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Çukurova / Adana
45+1 Makine, kişiye özel TV 1 uzman doktor, 2 pratisyen doktor, 10 hemşire 6 yardımcı personel, 5 şoför, 1 teknisyen, 1 sekreterle birlikte Adana Çukurova'nın en fazla yatak kapasitesine sahip diyaliz merkezimizde, HD Diyalizi Bicarbonat ile steril bir ortamda uygulanmaktadır.
Özel Çukurova Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Çukurova / Adana
Özel Çukurova Diyaliz Merkezi 1000 m2 lik binasında 50 hemodiyaliz makinesi kapasitesi ile 300 hastaya hizmet edebilecek kapasiteye sahiptir.
Kozan
Özel Kozan Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Kozan / Adana
Özel Kozan Diyaliz Merkezi 2007 yılında kurulmuştur. 22 + 1 HD makina sayısıyla Kozanda öncü, yeniliklere önder bir hemodiyaliz merkeziyiz.
Seyhan
Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Seyhan / Adana
Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan Adana Koç Diyaliz Merkezi kendi yerinde hizmet vermektedir. Bütün kurumlarla anlaşmamız vardır.
Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Seyhan / Adana
Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir.
Yüreğir
Özel FMC Adana Yüreğir Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Yüreğir / Adana
Hemodiyaliz hizmeti ev hemodiyalizi hizmeti merkezimiz 45 yatak kapasitesine sahip olup, haftanın altı günü hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler