Özel Çukurova Diyaliz Merkezi

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çukurova Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Huzurevleri Mh. Türkmenbaşı Bulvarı Ali Çevik Sitesi Zemin Kat No:4/A
Telefon:0 (322) 248-4483
Web Sitesi:www.ozelcukurovadiyaliz.comHata Bildir
37.02807635.275472

Kurum Hakkında

2007 yılının Ocak ayında Adana'nın Çukurova ilçesinde yüksek kalite ve teknoloji ile hemodiyaliz hizmetlerinin verilmesi amacıyla açılan Özel Çukurova Diyaliz Merkezimizde hastalarımızın aylık kontrolleri Nefrolog doktorlar sorumluluğunda yapılmaktadır.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi sahibi Şahin İplikçi 2000 yılından beri Özel Mersin Diyaliz Merkezi'ndeki tecrübelerini, diyaliz sistemleri kurulumu, servis hizmetleri gibi hemodiyalizin teknik altyapısındaki bilgi ve deneyimlerini Özel Çukurova Diyaliz Merkezi'nin en ileri teknoloji ve kalitedeki hizmetine aktarmıştır. Özel Çukurova Diyaliz Merkezi bir çok merkezde olmayan; İSO 9001 - 2000 Kalite Sistem Yönetimi Sertifikası, ISG Risk Yönetimi Sertifikası ve Hijyen Kuralları Sertifikasına sahiptir.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi 1000 m2 lik binasında 50 hemodiyaliz makinesi (Freseniusve Gambro) kapasitesi ile 300 hastaya hizmet edebilecek kapasiteye sahiptir. Özel Çukurova Diyaliz Merkezi kendi bünyesinde çalışanları, servis ve ikram hizmetleri ile merkezimiz 20+1 makine ruhsatlı olup, merkezimizde negatif 18 cihaz, HCV (+) 2 cihaz ve HbsAg (+) 1 cihaz bulunmakta, her seansım odası birbirinden ayrı olup, her seansın WC ve lavaboları bay ve bayan olarak ayrılmıştır.

Diyaliz Merkezimiz S.S.K, T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR, Resmi Kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çukurova Diyaliz Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Türkmenbaşı Tıp Merkezi
70 metre uzaklıkta
2000 Evler Mh. Türkmenbaşı Blv. Botanik Evler N:3/B
Adana Yaşam Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Pınar Mh. 74018 Sk. Turuncu Evler Ap. B Blk No:5
FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
2000 Evler Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:60/A
Seyhan Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Huzurevleri Mh. 77214 Sk. No: 10/A Çukurova
Adana Odak Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Toros Mah. Ali Sepici Blv. (Kenan Evren Blv. Paraleli) 102 Sk. No:16
Sezar Hospital Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Toros Mah. Kasım Ener Bulvarı No:25
Dermancan Tıp Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dosteller Apt.