Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Ceyhan
Adres:Cumhuriyet Mahallesi 140 Sok. No:2
Telefon:0 (322) 611-5414
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.01678335.830730

Kurum Hakkında

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi, Adana ili Ceyhan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Adana Ceyhan'da hizmet vermekte olan Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi böbrek rahatsızlığı çeken hastalara son teknoloji ekipmanlarla hizmet vermektedir.

Bunun yanında hastalarını özel donanımlı araçlarıyla evden almakta ve yolculuk boyunca hastalarına bir sağlık görevlisinin refakatini vererek hastalarını sağlık güvenliğini koruma altına almaktadır.

Yine diyaliz merkezinde de tedavi sırasında, öncesinde ve sonrasında hastalarına son derece hassas bir sağlık hizmeti vererek son olarak da yine özel diyaliz araçlarıyla hastalarını evlerine kadar bırakmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.0 / 5

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ceyhan Devlet Hastanesi
Ceyhan Devlet Hastanesi
586 metre uzaklıkta
Ceyhan İlçesi ve çevre mahallelerinde ikamet eden vatandaşlarımızın çok modern bir tesiste sağlık hizmeti almalarını sağlayan yeni Ceyhan Devlet Hastanesi, 90 adet muayene odası, 240 hasta yatağı ve uzman doktorları ile hizmet ver
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi
694 metre uzaklıkta
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi olarak sizleri mutlu etmek için her türlü sağlık hizmetini sunmaktayız.
İmamoğlu Devlet Hastanesi
İmamoğlu Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
2017 yılı Ağustos ayı itibariyle yeni binada hizmet vermeye başlayan İmamoğlu Devlet Hastanesi birçok branşta polikliniklerin bulunduğu bir ilçe devlet hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi
Kurumumuz sektöre 1994 yılında Derman Polikliniği olarak adım atmış olup, 1996 yılında da Sevgi Özel Sağlık Hizmetleri adıyla Hastane ve Tıp Merkezi olarak halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir. Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi ol
Erzin Devlet Hastanesi
Erzin Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Erzin Devlet Hastanesinde Acil Servis, Diş Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Kadın Doğum Hastalıkları Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği hizmetleri verilmektedir.
Özel Yediocak Diyaliz Merkezi
Osmaniye Yediocak Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 42+2 makina ile bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi verilmektedir.
Özel Yenihayat Hastanesi
Özel Yenihayat Hastanesi
36 km. uzaklıkta
Hastanemiz 3 Ekim 2007 tarihinden itibaren Osmaniye ilinde hizmet vermeye başlamıştır. Yeni Hayat Hastanesi 17 farklı uzmanlık dalında ve konusunda uzman 34 doktor, her kademeden deneyimli sağlık personeli ile 7 gün 24 saat hizmet
Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi
Tıbbın birçok ana branşında hizmet veren Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi; toplam 31 yataklı ve 5000 metrekare alana sahip olup 13 Nisan 2012 tarihinden bu yana misafirlerine hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉