Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi

Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Erzin
Adres:İsalı Mah. Kurtuluş Cad. No:86/1
Telefon:0 (326) 681-8484
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
36.96173936.199842

Kurum Hakkında

Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi, Hatay ili Erzin ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kurumumuz sektöre 1994 yılında Derman Polikliniği olarak adım atmış olup, 1996 yılında da Sevgi Özel Sağlık Hizmetleri adıyla Hastane ve Tıp Merkezi olarak halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir. Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi olarak uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Tıp merkezimizi tercih eden misafirlerimiz, ihtiyaçlarına uygun olarak mevcut 11 ünitemizden faydalanabilmektedirler. Ayrıca Poliklinik hizmeti dışında tam donanımlı Laboratuvar ve Radyolojik Görüntüleme hizmeti vermekteyiz. Tıp merkezimiz açıldığı günden itibaren kalifiye ekip ve kaliteli hizmetiyle, bünyesindeki branşlarda bölgede tercih edilen bir Sağlık Kuruluşu olup, bu güvene layık olarak bölgesel ve sektörel gelişmelere de kayıtsız kalmayarak, hizmet alanımızda kendimizi geliştirmek suretiyle hizmetlerimize devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erzin Devlet Hastanesi
Erzin Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Erzin Devlet Hastanesinde Acil Servis, Diş Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Kadın Doğum Hastalıkları Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği hizmetleri verilmektedir.
Özel Yenihayat Hastanesi
Özel Yenihayat Hastanesi
12 km. uzaklıkta
Hastanemiz 3 Ekim 2007 tarihinden itibaren Osmaniye ilinde hizmet vermeye başlamıştır. Yeni Hayat Hastanesi 17 farklı uzmanlık dalında ve konusunda uzman 34 doktor, her kademeden deneyimli sağlık personeli ile 7 gün 24 saat hizmet
Özel Yediocak Diyaliz Merkezi
Osmaniye Yediocak Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 42+2 makina ile bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi verilmektedir.
Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi
Tıbbın birçok ana branşında hizmet veren Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi; toplam 31 yataklı ve 5000 metrekare alana sahip olup 13 Nisan 2012 tarihinden bu yana misafirlerine hizmet vermektedir.
Özel Osmaniye Park Hastanesi
Özel Osmaniye Park Hastanesi olarak sizlere elimizdeki imkanları kullanarak kusursuz bir hizmet vermeye çalışmaktayız.
Özel Osmaniye İbn-i Sina Hastanesi
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi toplam 4296 m2 kapalı alanda, 28 hasta yatak kapasitesi, 3 ameliyathane, yeni doğan ve erişkin yoğun bakım ünitesi, doğumhane, 14 ayrı branşta 20 poliklinik, geniş laboratuar hizmetleri, MR, taş
Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi teşhis, tedavi, protez, porselen kaplama, modern protez, tüm protez dolgu ve diş temizliği en modernize şekilde yapılmaktadır.
Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ağız ve diş sağlığı konusunda dünya standartlarında hizmet sunan bir kurum olmayı hedeflemektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Erzin Sevgi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉