Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Yenibaraj Mah. Nursultan Nazarbayev Blv. No:20
Telefon:0 (322) 228-5700
Web Sitesi:www.kocdiyaliz.com.trHata Bildir
37.02253335.317509

Kurum Hakkında

Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan Adana Koç Diyaliz Merkezi kendi yerinde hizmet vermektedir. 30 adet Gambro AK 95 S makine ve Gambro marka CWP 62 endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız.

Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizör kullanılmaktadır. Hastalarımızı 4 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eylül Derrin Gök
★★★★
Daha önce bir çok hastanede bulundum hasta ve hasta yakını olarak. buraya gelmem gerekecek umarım hizmette kusur yoktur.

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Seyhan Devlet Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Yeni Baraj Mh. Hacı Ömer Sabancı Caddesi
Adana NivGöz Merkezi
520 metre uzaklıkta
Sümer Mah. 69023 Sk. No:2/A
Era Göz Hastanesi Adana
610 metre uzaklıkta
Yenibaraj Mah. 68025. Sk. No:15
Akdeniz Lazer Göz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Sümer Mah. 69164 Sk. No:3
Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Adnan Kahveci Bulvarı No:24 İlbank Karşısı
Adana Ortadoğu Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Ziyapaşa Mah. 67055. Sokak No:1