Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Yenibaraj Mah. Nursultan Nazarbayev Blv. No:20
Telefon:0 (322) 228-5700
37.02253335.317509

Kurum Hakkında

Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan Adana Koç Diyaliz Merkezi kendi yerinde hizmet vermektedir. 30 adet Gambro AK 95 S makine ve Gambro marka CWP 62 endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız.

Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizör kullanılmaktadır. Hastalarımızı 4 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eylül Derrin Gök · 23 Şubat 2013

daha önce bir çok hastanede bulundum hasta ve hasta yakını olarak. buraya gelmem gerekecek umarım hizmette kusur yoktur.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi

230 metre uzaklıkta

Yeni Baraj Mh. Hacı Ömer Sabancı Caddesi

Adana Devlet Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Yeni Baraj Mah. Hacı Ömer Sabancı Bulvarı

Adana Maya Göz Merkezi

520 metre uzaklıkta

Sümer Mah. Bülent Angın Bul. No:61

Çukurova Göz Hastanesi

560 metre uzaklıkta

Yeni Baraj Mah. 8. Sok No:15

Adana Asker Hastanesi

720 metre uzaklıkta

Baraj Yolu Hastaneler Mevkii

Akdeniz Lazer Göz Merkezi

1 km. uzaklıkta

Sümer Mah. 69164 Sk. No:3