Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi

Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Kulp
Adres:Yeşilköy Mah. Hastane Sok. No:8/A
Telefon:0 (412) 831-2101
Web Sitesi:kulpdh.saglik.gov.trHata Bildir
38.48909241.000571

Kurum Hakkında

Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Kulp ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 2009 yılında hizmete açılmış olup 20 adet tescilli yatağa sahiptir. Hastanemizde 2 aile hekimi uzmanı 2 dahiliye uzmanı 1 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı 1 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı 2 diş hekimi 1 diyetisyen ve 14 pratisyen hekimle sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca hastanemiz bünyesinde Hemodiyaliz Ünitesi de bulunmakta olup 14 hastamıza haftalık 3 seans diyaliz hizmeti verilmektedir.

Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Acil Poliklinik
  • Aile Hekimliği Polikliniği
  • Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
  • Çocuk Hastalıkları Polikliniği
  • İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Hemodiyaliz
  • Evde Sağlık Hizmetleri
  • Laboratuvar
  • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Tahsin Zengin
★★
Ben Tahsin Zengin diş konusunda çok yavaşsınız insanları mağdur etmeyin.

Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi
Lice Halis Toprak Vakfı İlçe Hastanesi, 2005 yılında inşaatı tamamlanarak 12 lojman ile beraber Halis Toprak Vakfı tarafından Diyarbakır Sağlık Müdürlüğü'ne protokol ile devir edilmiştir.
Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi
150 yataklı yeni Hastane binamız 2020 yılında hizmete başlamıştır. 27700 m2 alan üzerine 3 Bloktan oluşan 7026 m2 kapalı alan üzerinde yeşil alan, otopark gibi tüm özellikleri hastanemiz 21 yoğunbakım, 6 Ameliyathane ve yenidoğan
Sason Devlet Hastanesi
Sason Devlet Hastanesi
40 km. uzaklıkta
50 yatak kapasiteli yeni Sason Devlet Hastanesi 16.000m2 kapalı alan üzerine 3.850 m2 oturum alanına sahip olup, 16 poliklinik odasından oluşmaktadır.
Genç Devlet Hastanesi
Genç Devlet Hastanesi
49 km. uzaklıkta
Genç Devlet Hastanesi yeni binasında 2013de taşınmış olup hizmet vermeye başlanılmıştır, yeni binamız 50 yatak kapasiteli olup halkımıza hizmet vermektedir.
Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2008 yılında hizmete giren Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 25 diş ünitesi ve bir cerrahi müdahale salonu ile aktif olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Muş Şifa Hastanesi
Özel Muş Şifa Hastanesi
51 km. uzaklıkta
2006 yılında tıp merkezi olarak açılan Özel Muş Şifa Hastanesi, bugün 45 yatak kapasitesi ile ayakta ve yataklı tedavi hizmeti vermektedir.
Solhan Devlet Hastanesi
Solhan Devlet Hastanesi
52 km. uzaklıkta
Bingöl Solhan Devlet Hastanesi 75 yatak kapasiteli ve 5+1 yataklı diyaliz ünitesiyle (C) Grubu Sağlık Bakanlığı yataklı sağlık tesisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Hani İlçe Devlet Hastanesi
Hani İlçe Devlet Hastanesi 2008 yılında 50 yataklı ve 10 daireli lojmanı ile birlikte hizmete açılmıştır. Hastanemizde 15 yataklı yatan hasta servisi ve polikliniklerimizle hizmet vermekteyiz.
Muş Devlet Hastanesi
Muş Devlet Hastanesi
53 km. uzaklıkta
Muş Devlet Hastanesi 445 fiili yatak kapasitesi ile tüm branşlarda etkin sağlık hizmeti vermektedir. Hastanemizde 3 blok ve bu bloklara entegre edilmiş diyaliz ve acil servis ek blokları ile kadın doğum ve çocuk Hastalıkları ek bi
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉