Sason Devlet Hastanesi

Sason Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sason Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Batman
İlçe:Sason
Adres:Orta Mah., Batman Sason Yolu
Telefon:0 (488) 461-2652
Web Sitesi:sasondh.saglik.gov.trHata Bildir
38.34186441.414116

Kurum Hakkında

Yapımına 2019 yılının 7. ayında başlanan 50 yatak kapasiteli yeni Sason Devlet Hastanesi tamamlanarak hizmet vermeye başladı. 16.000m2 kapalı alan üzerine 3.850 m2 oturum alanına sahip ve 1 bloktan oluşan 50 yatak kapasiteli yeni hastane D rolünde olup, bodrum+zemin+3 katlı ve 16 daire lojmandan oluşmaktadır.

Hastanemiz 50 yatak kapasiteli olup, 16 poliklinik odasından oluşmaktadır. Yeni hizmet binamızda 1 acil polikliniği, 14 acil müşahede yatağı, acil serviste 1 CPR odası, 1 Acil Müdahale Odası-1 Kontaminasyon odası, 3 ameliyathane, 4 yataklı birinci seviye yoğun bakım servisi, 2 diş ünitesi, 3 doğumhane, 4 kuvözlü yenidoğan yoğun bakım, 5 yataklı diyaliz birimi, 2 yanık odası, 2 palyatif bakım odası, 1 adet işitme tarama kabinli oda, 1 sterilizasyon birimi, 1 atık ayrıştırma birimi ve yeterli kapasitede laboratuvar ve röntgen üniteleri ve 12 araçlı kapalı otopark alanı bulunmaktadır. Modern tıbbı donanıma sahip olan sağlık tesisimizde acil muayene polikliniği, iç hastalıkları (dahiliye) polikliniği, çocuk hastalıkları polikliniği, aile hekimi uzmanı polikliniği, kadın doğum polikliniği, genel cerrahi polikliniği, anestezi polikliniği, ağız ve diş sağlığı polikliniği branşlarında sağlık hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Sason Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sason Devlet Hastanesi, Batman ili Sason ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sason Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sason Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Sason Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Sason Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sason Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kozluk Devlet Hastanesi
18 km. uzaklıkta
Tepecik Mh. Ova Cd. No:147
Baykan Devlet Hastanesi
37.9 km. uzaklıkta
Karşıyaka Mahallesi Baykan Lisesi Yanı
Kulp Dr. Abdullah Biroğul İlçe Devlet Hastanesi
39.5 km. uzaklıkta
Turgut Özal Mah. Diyarbakır Yolu 1. Km
Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
44 km. uzaklıkta
Murat Paşa Mah. Atatürk Cad. 2 Nolu Sağlık Ocağı Arkası
Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi
44 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Esenlik Cad. No:11
Muş Şifa Hastanesi
44.4 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı 6. Sokak No:2
Hasköy Devlet Hastanesi
45.3 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Hastane Caddesi