Batman devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Batman ilinde toplam 12 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır. Aşağıda Batman merkezde bulunan hastaneler listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için lütfen alttaki ilçe isimlerine tıklayınız.

Batman İlçe Hastaneleri

Batman Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Batman
Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 810 yatak kapasitesi, 111 bin metrekare kapalı alanı, toplam 2 bin 500 personeli, 170 poliklinik odası, 18 ameliyathane salonu, 130 yoğun bakım yatağı, 14 yan dal branşı ve son teknoloji tıbbi cihaz donanımıyla bölge halkına ve çevre illere hizmet vermektedir.
Özel Hastane
Özel Batman Yaşam Hastanesi
★☆☆☆☆· Özel Hastane · / Batman
2006 yılında kurulan Özel Batman Yaşam hastanesi 5.000 m2 kapalı alanda 22si yoğun bakım olmak üzere 60 hasta yatağı, 32 hasta odası, doğumhanesi ve tam teşekküllü 2 ameliyat odası ile hizmet vermektedir.
Özel Medical Park Batman Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · / Batman
Medical Park Batman Hastanesi, Batman ili başta olmak üzere çevre bölgelere; altyapısı, uzman hekim kadrosu ve nitelikli personeliyle, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Batman Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · / Batman
2005 yılında kurulan Özel Batman Hastanesinin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.
Özel Zilan Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · / Batman
2015 yılında faaliyete giren Özel Zilan Hastanemizin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.
Özel Batman Dünya Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · / Batman
2007 yılında kurulan Özel Batman Dünya Hastanesi 45'i yoğun bakım olmak üzere 115 yatağı, 63 hasta odası ve tam teşekküllü 4 ameliyat odası ile hizmet vermektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Batman
Merkezimiz 2007 yılında 20 ünite ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış ve bu süreç içerisinde kendini devamlı yenilemiştir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 810 yatak kapasitesi, 111 bin metrekare kapalı alanı, toplam 2 bin 500 personeli, 170 p...
Gercüş Devlet Hastanesi
Son teknolojik cihazlarla donatılan yeni Gercüş Devlet Hastanesi hizmet binası 7380 m2 kapalı alan üzerine inşa edmiş olup 30...
Kozluk Devlet Hastanesi
Kozluk Devlet Hastanesi olarak; tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle modern tıbbın imkanlarını kullanarak mümkün olan ...
Sason Devlet Hastanesi
50 yatak kapasiteli yeni Sason Devlet Hastanesi 16.000m2 kapalı alan üzerine 3.850 m2 oturum alanına sahip olup, 16 poliklini...
Yorum ve Şikayetler
Abdullah Çelebi
Abdullah Çelebi · 6 Mart 2019
Kadın doğum doktoru *** ***'a gittik. Hiç ilgili değildi. Hiç memnun kalmadım....
Vedat Direk
Vedat Direk · 25 Temmuz 2017
182 yi arıyorsun bir turlu bağlanmıyor. Buna bir çözüm bulunur herhalde yetkililerin dikatine....
Ihsan Yıldız
Ihsan Yıldız · 25 Aralık 2012
Tüm canlılar için sağlık ön planda gelir Medical Park Batman Hastahanesi personelinin çalışmaları karşısında ceketi...
Ahmet Güneş
Ahmet Güneş · 31 Temmuz 2012
Yav sizin hastanız olsa 71 dakika hastanenin telefonu meşgul çalsa ne dersiniz....