Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Batman
İlçe:Merkez
Adres:Ziya Gökalp Mah Edip Solmaz Bulvarı No:1
Telefon:0 (488) 215-3185
Web Sitesi:batmanadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.88807841.125958

Kurum Hakkında

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Batman şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 2010 yılında inşaatına başlanmış olup 2012 yılında hizmete açılmıştır. 24 Saat esaslı gece acil polikliniği hizmeti verilmektedir. 17:00-19:00 saatleri arasında Mesai dışı poliklinik hizmeti verilmektedir. Merkezimize bağlı 10 Ünitlik Kozluk İlçe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve 20 ünitelik Merkez Gap Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği bulunmaktadır. Merkezimiz toplam 78 ünite cihazına sahip olup, 74 aktif diş hekimi ile toplam 250 personel ile hizmet vermektedir. Merkezimiz şehir merkezinde yer almakta olup ortalama 10 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir. Yıllık ortalama muayene sayısı 310 bin dir.

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Batman İluh Devlet Hastanesi
Batman İluh Devlet Hastanesi
180 metre uzaklıkta
Eski Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Dal Hastanesi olarak hizmet verilmekte olan binada 160 yatak kapasiteli B hizmet rolünde Batman İluh Devlet Hastanesi adı altında genel hastane olarak hizmet verilmektedir.
Özel Medical Park Batman Hastanesi
Medical Park Batman Hastanesi, Batman ili başta olmak üzere çevre bölgelere; altyapısı, uzman hekim kadrosu ve nitelikli personeliyle, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Batman Yaşam Hastanesi
Özel Batman Yaşam Hastanesi
777 metre uzaklıkta
2006 yılında kurulan Özel Batman Yaşam hastanesi 5.000 m2 kapalı alanda 22si yoğun bakım olmak üzere 60 hasta yatağı, 32 hasta odası, doğumhanesi ve tam teşekküllü 2 ameliyat odası ile hizmet vermektedir.
Özel Zilan Hastanesi
Özel Zilan Hastanesi
961 metre uzaklıkta
2015 yılında faaliyete giren Özel Zilan Hastanemizin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.
Özel Batman Hastanesi
Özel Batman Hastanesi
1 km. uzaklıkta
2005 yılında kurulan Özel Batman Hastanesinin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.
Özel Batman Dünya Hastanesi
2007 yılında kurulan Özel Batman Dünya Hastanesi 45'i yoğun bakım olmak üzere 115 yatağı, 63 hasta odası ve tam teşekküllü 4 ameliyat odası ile hizmet vermektedir.
Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 810 yatak kapasitesi, 111 bin metrekare kapalı alanı, toplam 2 bin 500 personeli, 170 poliklinik odası, 18 ameliyathane salonu, 130 yoğun bakım yatağı, 14 yan dal branşı ve son teknoloji tıbbi
Beşiri Devlet Hastanesi
Beşiri Devlet Hastanesi
15 km. uzaklıkta
2470 metre kare alan üzerinde, üç katlı ve 15 yataklı Beşiri Devlet Hastanesi 3 Kasım 2016 itibariyle Beşir ve çevre ilçelerde sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉