Özel Batman Yaşam Hastanesi

Özel Batman Yaşam Hastanesi
Kurum Adı:Özel Batman Yaşam Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Batman
İlçe:Merkez
Adres:Pınarbaşı Mah. 2204 Sk. No:9
Telefon:0 (488) 214-3030
Web Sitesi:www.batmanyasam.com.trHata Bildir
37.89471741.128771

Kurum Hakkında

Özel Batman Yaşam Hastanesi, Batman şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 2006 yılında kurulan Özel Batman Yaşam hastanesi 5.000 m2 kapalı alanda 22si yoğun bakım olmak üzere 60 hasta yatağı, 32 hasta odası, 22 hekim kadrosu, 200 personeli, doğumhanesi ve tam teşekküllü 2 ameliyat odası ile hizmet vermektedir. Özel Batman Yaşam Hastanesi, 22 hekimle 15 branşta toplam 200 personelle tıbbi uzmanlığı, deneyimi ve güçlü teknolojik altyapısı ile güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Özel Batman Yaşam Hastanesinde Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi, Cildiye, Diyetisyen, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Radyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji ile güler yüzlü sağlık hizmeti verilmektedir.

Modern cihazlar ile donatılmış Radyoloji ünitemizde 1, 5 tesla MR cihazı, 4 boyutlu ultrasonografi, renkli Dopler Ultrasonografi, Dijital Röntgen, Tomografi ve Skopi hizmetleri verilmektedir. Laboratuvarlarımızda klinik Biyokimya, Hematoloji, Hormon, Mikrobiyoloji ve Seroloji testleri büyük bir titizlikle çalışılmaktadır. 2 masalı ameliyathanemizde gerek açık gerekse kapalı tüm güncel ameliyatlar başarılı bir şekilde teknolojinin tüm imkanları kullanılarak yapılmaktadır.

Özel Batman Yaşam Hastanesindeki doğumhanede, tüm doğum hizmetlerinin ev ortamında verileceği özel doğum odaları mevcuttur.Gerekli durumlar için bu bölümlerden ameliyathaneye direkt geçiş imkanı sağlanmaktadır.

10 küvöz kapasiteli yenidoğan yoğunbakım ünitesi, 8 yataklı erişkin yoğunbakım ünitesi ve 4 yataklı kroner yoğun bakım ünitelerimiz yenilenmiş ve son teknolojiyle donatılmıştır.

Hasta odalarında hemşire ile direkt haberleşmeyi sağlayan hemşire çağrı sistemi, merkezi tıbbi gaz sistemi, hastanın her türlü pozisyonunu kendi kendine almasını mikroişlemcili elektronik hasta yatakları bulunmaktadır. 24 saat sıcak su, tv, ve internet erişimi mevcut olup konforlu bir hizmet sunulmaktadır.

Acil servisimiz deneyimli ekibi ile tüm uzman hekim icapçılığında 24 saat hizmet vermektedir. Hasta ve hasta yakınlarının faydalanabileceği otopark, kafeterya ve ibadet alanı gibi sosyal alanlarımız mevcuttur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Batman Yaşam Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Batman Yaşam Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Batman Yaşam Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Batman Yaşam Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Zilan Hastanesi
Özel Zilan Hastanesi
294 metre uzaklıkta
2015 yılında faaliyete giren Özel Zilan Hastanemizin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.
Özel Batman Hastanesi
Özel Batman Hastanesi
515 metre uzaklıkta
2005 yılında kurulan Özel Batman Hastanesinin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.
Özel Medical Park Batman Hastanesi
Medical Park Batman Hastanesi, Batman ili başta olmak üzere çevre bölgelere; altyapısı, uzman hekim kadrosu ve nitelikli personeliyle, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.
Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Merkezimiz 2007 yılında 20 ünite ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış ve bu süreç içerisinde kendini devamlı yenilemiştir.
Özel Batman Dünya Hastanesi
2007 yılında kurulan Özel Batman Dünya Hastanesi 45'i yoğun bakım olmak üzere 115 yatağı, 63 hasta odası ve tam teşekküllü 4 ameliyat odası ile hizmet vermektedir.
Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 810 yatak kapasitesi, 111 bin metrekare kapalı alanı, toplam 2 bin 500 personeli, 170 poliklinik odası, 18 ameliyathane salonu, 130 yoğun bakım yatağı, 14 yan dal branşı ve son teknoloji tıbbi
Beşiri Devlet Hastanesi
Beşiri Devlet Hastanesi
14 km. uzaklıkta
2470 metre kare alan üzerinde, üç katlı ve 15 yataklı Beşiri Devlet Hastanesi 3 Kasım 2016 itibariyle Beşir ve çevre ilçelerde sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır.
Hasankeyf Devlet Hastanesi
Hasankeyf Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Batman'da yeni Hasankeyf yerleşkesinde yapımı tamamlanan Hasankeyf Devlet Hastanesi 2019 yılı itibariyle hasta kabulüne başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Batman Yaşam Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉