Batman şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Özel Hastane listelenmiştir. Batman ilinde toplam 13 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Batman yazısına tıklayabilirsiniz.

Batman Özel Hastaneler Listesi

Merkez
Özel Batman Hastanesi
Özel Hastane · / Batman
2005 yılında kurulan Özel Batman Hastanesinin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.
Özel Batman Dünya Hastanesi
Özel Hastane · / Batman
2007 yılında kurulan Özel Batman Dünya Hastanesi 45'i yoğun bakım olmak üzere 115 yatağı, 63 hasta odası ve tam teşekküllü 4 ameliyat odası ile hizmet vermektedir.
Özel Medical Point Batman Hastanesi
Özel Hastane · / Batman
Medical Point Batman Hastane Kompleksi; 14800 m²'lik alanda hizmet veren, hasta konforunu ve memnuniyetini daima en üst seviyede tutmayı hedeflemiş, bölgenin en gelişmiş özel sağlık hizmeti veren hastanesidir.
Özel Batman Yaşam Hastanesi
Özel Hastane · / Batman
2006 yılında kurulan Özel Batman Yaşam hastanesi 5.000 m2 kapalı alanda 22si yoğun bakım olmak üzere 60 hasta yatağı, 32 hasta odası, doğumhanesi ve tam teşekküllü 2 ameliyat odası ile hizmet vermektedir.
Özel Zilan Hastanesi
Özel Hastane · / Batman
2015 yılında faaliyete giren Özel Zilan Hastanemizin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler