Batman şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Batman ilinde toplam 14 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Batman yazısına tıklayabilirsiniz.

Batman Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Batman Bölge Devlet Hastanesi
★★★☆☆· / Batman
Sağlık Bakanlığımız tarafından yapımına 1996 yılında başlanan Batman Bölge Devlet Hastanesi 2009 tarihinde ilk hasta kabulüne başlamıştır.
Beşiri
Beşiri Devlet Hastanesi
★★★★☆· Beşiri / Batman
2470 metre kare alan üzerinde, üç katlı ve 15 yataklı Beşiri Devlet Hastanesi 3 Kasım 2016 itibariyle Beşir ve çevre ilçelerde sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır.
Gercüş
Gercüş Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Gercüş / Batman
Gercüş Devlet Hastanesi hizmete girdiği yıldan bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır.
Hasankeyf
Hasankeyf Devlet Hastanesi
Hasankeyf / Batman
Batman'da yeni Hasankeyf yerleşkesinde yapımı tamamlanan Hasankeyf Devlet Hastanesi 2019 yılı itibariyle hasta kabulüne başlamıştır.
Kozluk
Kozluk Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Kozluk / Batman
Kozluk Devlet Hastanesi olarak; tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle modern tıbbın imkanlarını kullanarak mümkün olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.
Sason
Sason Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Sason / Batman
Sason ilçesi Aşağı Mah. Eski Tekel Caddesi adresinde hizmet sunmaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Vedat Direk
Vedat Direk · 25 Temmuz 2017
182 yi arıyorsun bir turlu bağlanmıyor. Buna bir çözüm bulunur herhalde yetkililerin dikatine....