Kozluk Devlet Hastanesi

Kozluk Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kozluk Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Batman
İlçe:Kozluk
Adres:Tepecik Mh. Ova Cd. No:147
Telefon:0 (488) 411-2266
Web Sitesi:kozlukdh.saglik.gov.trHata Bildir
38.18982741.484629

Kurum Hakkında

Kozluk Devlet Hastanesi olarak; tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle modern tıbbın imkanlarını kullanarak mümkün olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.

İlçemiz Devlet Hastanesi 1989 yılında 30 yatak kapasiteyle faaliyete geçmiştir. Yeni Hastane Binamız 75 Yataklı olarak, TOKİ Başkanlığı tarafından 05/08/2011 tarihinde geçici kabulü yapılmış, İl Sağlık Müdürlüğümüzün talimatları ile taşınma işlemlerine başlanmış ve 14/12/2011 tarihi itibariyle, Sağlık hizmetleri Tepecik Mah. Ova Cad. No: 147 Kozluk 72400 adresindeki yeni hastane binamızda verilmeye başlanmıştır. 75 yataklı olarak planlanarak yapılan hastanemiz Sağlık Bakanlığı tarafından 72 yataklı olarak tescillenmiştir.

Sağlığınızı korumak, sürdürmek, geliştirmek ya da yeniden kazanmak amacıyla başvurduğunuz kurumumuzda 13 poliklinikte 11 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütülürken, 24 saat Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri verilmektedir. Hastanemizde poliklinik hizmeti verdiğimiz tüm branşlarda yataklı tedavi hizmetleri de doktorunuzun uygun görmesi durumunda verilmektedir. Bu hizmetlerin devamını ve teknik desteğini sağlık, teknik ve idari hizmetler sınıflarına mensup yaklaşık 160 çalışan personelle sağlanmaktadır

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Kozluk Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kozluk Devlet Hastanesi, Batman ili Kozluk ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kozluk Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kozluk Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kozluk Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Kozluk Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kozluk Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sason Devlet Hastanesi
18 km. uzaklıkta
Orta Mah., Batman Sason Yolu
Baykan Devlet Hastanesi
26.2 km. uzaklıkta
Karşıyaka Mahallesi Baykan Lisesi Yanı
Beşiri Devlet Hastanesi
34.5 km. uzaklıkta
Bağdu Mah. Abdullah Gül Cad. No:20
Kurtalan Devlet Hastanesi
34.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mh. Recep Tayyip Erdoğan Blv. N:112
Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
43.2 km. uzaklıkta
Belde Mah. Eflatun Cad. No:5B
Batman Dünya Hastanesi
43.7 km. uzaklıkta
Çevre Yolu No:262
Batman Hastanesi
44.7 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Turgut Özal Bulvarı No:293