Hasankeyf Devlet Hastanesi

Hasankeyf Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hasankeyf Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Batman
İlçe:Hasankeyf
Adres:Raman Mah. Alaaddin Heskifi Cad. No:1
Telefon:0 (488) 381-2775
Web Sitesi:hasankeyfdh.saglik.gov.trHata Bildir
37.7318241.420455

Kurum Hakkında

Batman'da yeni Hasankeyf yerleşkesinde yapımı tamamlanan Hasankeyf Devlet Hastanesi 2019 yılı itibariyle hasta kabulüne başlamıştır. Hasankeyf'in tarihi dokusuna uygun mimari ile inşa edilen ve 5 bin 896 metrekare kapalı alandan ibaret olan hastane, bin 568 metrekare oturum alanından oluşuyor.

25 yatak kapasiteli E1 rolündeki hastanede 6 poliklinik odası bulunmaktadır. Acil muayene polikliniği, iç hastalıkları (dahiliye) polikliniği, çocuk hastalıkları polikliniği, ağız ve diş sağlığı polikliniği ve aile hekimliği uzman polikliniği birimleri ile son teknoloji cihazlarla donatılan hastane ilçe sakinlerine sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hasankeyf Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hasankeyf Devlet Hastanesi, Batman ili Hasankeyf ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasankeyf Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Hasankeyf Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Hasankeyf Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hasankeyf Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gercüş Devlet Hastanesi
18.5 km. uzaklıkta
Hükümet Cd. No:40
Beşiri Devlet Hastanesi
24.1 km. uzaklıkta
Bağdu Mah. Abdullah Gül Cad. No:20
Batman Dünya Hastanesi
30.9 km. uzaklıkta
Çevre Yolu No:262
Medical Park Batman Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:141 Batman
Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
31.1 km. uzaklıkta
Ziya Gökalp Mah Edip Solmaz Bulvarı No:1
Batman Yaşam Hastanesi
31.3 km. uzaklıkta
Pınarbaşı Mah. 2204 Sk. No:9