Hasankeyf Devlet Hastanesi

Hasankeyf Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hasankeyf Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Batman
İlçe:Hasankeyf
Adres:Raman Mah. Alaaddin Heskifi Cad. No:1
Telefon:0 (488) 381-2775
37.73182041.420455

Kurum Hakkında

Batman'da yeni Hasankeyf yerleşkesinde yapımı tamamlanan Hasankeyf Devlet Hastanesi 2019 yılı itibariyle hasta kabulüne başlamıştır. Hasankeyf'in tarihi dokusuna uygun mimari ile inşa edilen ve 5 bin 896 metrekare kapalı alandan ibaret olan hastane, bin 568 metrekare oturum alanından oluşuyor.

25 yatak kapasiteli E1 rolündeki hastanede 6 poliklinik odası bulunmaktadır. Acil muayene polikliniği, iç hastalıkları (dahiliye) polikliniği, çocuk hastalıkları polikliniği, ağız ve diş sağlığı polikliniği ve aile hekimliği uzman polikliniği birimleri ile son teknoloji cihazlarla donatılan hastane ilçe sakinlerine sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hasankeyf Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hasankeyf Devlet Hastanesi, Batman ili Hasankeyf ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasankeyf Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hasankeyf Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hasankeyf Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hasankeyf Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gercüş Devlet Hastanesi

18.5 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Kazım Koyuncu Bulvarı No:57

Beşiri Devlet Hastanesi

24.1 km. uzaklıkta

Bağdu Mah. Abdullah Gül Cad. No:20

Farabim Hastanesi

30.7 km. uzaklıkta

D.Bakır Cad. Atatürk Bulvarı No:26

Batman Dünya Hastanesi

30.9 km. uzaklıkta

Çevre Yolu No:262

Medical Park Batman Hastanesi

31 km. uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:141 Batman

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

31.1 km. uzaklıkta

Ziya Gökalp Mah Edip Solmaz Bulvarı No:1