Gercüş Devlet Hastanesi

Gercüş Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gercüş Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Batman
İlçe:Gercüş
Adres:Bağlarbaşı Mah. Kazım Koyuncu Bulvarı No:57
Telefon:0 (488) 341-2498
37.56743141.386245

Kurum Hakkında

Hastanemiz Baştabipliği 2006 yılından itibaren döner sermayesini kurarak faaliyete başlamış ve bu tarihten itibaren hastanemiz hizmet vermektedir. Gercüş Devlet Hastanesi hizmete girdiği yıldan bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir. Deneyimliliğimiz, hastalarımıza uyguladığımız tedavinin kalitesinde, hasta ve yakınlarına gösterdiğimiz ilgi, saygı ve sevgide kendisini apaçık olarak göstermektedir.

Her hastamıza, yakınlarına ve ailelerine ayrıca diğer hizmet alıcılarımıza hizmetimizi sunarken bütün personelimiz ile güler yüz, iyi niyet, karşılıklı anlayış ve ilgi ilkelerimizden ödün vermiyoruz. Gercüş Devlet Hastanesi ekibinin sizleri mutlu ve memnun edecek ve tüm tıp gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde hizmet sunabilmeleri için hekim kadromuza, hemşire ve hasta danışmanlarımıza ve diğer bütün ekibimize gerekli eğitimleri vermekteyiz.

Gercüş Devlet Hastanesi olarak sadece tedavi edici sağlık hizmetleri değil, koruyucu hekimlik hizmetlerinin de yapılması gerektiği ve halk sağlığına büyük katkısı olacağı inancı ile sağlık eğitimi çalışmaları da düzenlemekteyiz. Amacımız en mükemmel hasta bakımını, eğitimini sağlamak, hastalarımızı en güzel ve modern şekilde misafir etmek, tedavi edici sağlık hizmetleri yanında koruyucu sağlık hizmetlerinde de görevimizi en iyi şekilde yapmak ve kendimizi, ihtiyaçlarımız ve çağın gelişimi doğrultusunda geliştirmektir. Biz Gercüş Devlet Hastanesi olarak sizlerin sağlık bakım gereksinimlerinizi karşılamak için buradayız.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gercüş Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gercüş Devlet Hastanesi, Batman ili Gercüş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gercüş Devlet Hastanesi RandevuGercüş Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gercüş Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gercüş Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gercüş Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gercüş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elif Tıp Merkezi

16.3 km. uzaklıkta

Bağlar Mah. Mardin Çevre Yolu Bulvarı No:18

Midyat Devlet Hastanesi

17.6 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mh. Zeynel Abidin Erdem Bul. No:14

Hasankeyf Devlet Hastanesi

18.5 km. uzaklıkta

Raman Mah. Alaaddin Heskifi Cad. No:1

Dargeçit İlçe Hastanesi

29.2 km. uzaklıkta

Bahçebaşı Mah. Selahattin Eyyubi Cad.

Beşiri Devlet Hastanesi

40.3 km. uzaklıkta

Bağdu Mah. Abdullah Gül Cad. No:20

Farabim Hastanesi

41.8 km. uzaklıkta

D.Bakır Cad. Atatürk Bulvarı No:26

Medical Park Batman Hastanesi

42.2 km. uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:141 Batman