Gercüş Devlet Hastanesi

Gercüş Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gercüş Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Batman
İlçe:Gercüş
Adres:Bağlarbaşı Mah. Kazım Koyuncu Bulvarı No:57
Telefon:0 (488) 341-2498
Web Sitesi:gercusdh.saglik.gov.trHata Bildir
37.56743141.386245

Kurum Hakkında

Hastanemiz Baştabipliği 2006 yılından itibaren döner sermayesini kurarak faaliyete başlamış ve bu tarihten itibaren hastanemiz hizmet vermektedir. Gercüş Devlet Hastanesi hizmete girdiği yıldan bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir. Deneyimliliğimiz, hastalarımıza uyguladığımız tedavinin kalitesinde, hasta ve yakınlarına gösterdiğimiz ilgi, saygı ve sevgide kendisini apaçık olarak göstermektedir.

Her hastamıza, yakınlarına ve ailelerine ayrıca diğer hizmet alıcılarımıza hizmetimizi sunarken bütün personelimiz ile güler yüz, iyi niyet, karşılıklı anlayış ve ilgi ilkelerimizden ödün vermiyoruz. Gercüş Devlet Hastanesi ekibinin sizleri mutlu ve memnun edecek ve tüm tıp gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde hizmet sunabilmeleri için hekim kadromuza, hemşire ve hasta danışmanlarımıza ve diğer bütün ekibimize gerekli eğitimleri vermekteyiz.

Gercüş Devlet Hastanesi olarak sadece tedavi edici sağlık hizmetleri değil, koruyucu hekimlik hizmetlerinin de yapılması gerektiği ve halk sağlığına büyük katkısı olacağı inancı ile sağlık eğitimi çalışmaları da düzenlemekteyiz. Amacımız en mükemmel hasta bakımını, eğitimini sağlamak, hastalarımızı en güzel ve modern şekilde misafir etmek, tedavi edici sağlık hizmetleri yanında koruyucu sağlık hizmetlerinde de görevimizi en iyi şekilde yapmak ve kendimizi, ihtiyaçlarımız ve çağın gelişimi doğrultusunda geliştirmektir. Biz Gercüş Devlet Hastanesi olarak sizlerin sağlık bakım gereksinimlerinizi karşılamak için buradayız.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gercüş Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gercüş Devlet Hastanesi, Batman ili Gercüş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gercüş Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gercüş Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gercüş Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Gercüş Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gercüş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elif Tıp Merkezi
16.3 km. uzaklıkta
Bağlar Mah. Mardin Çevre Yolu Bulvarı No:18
Midyat Devlet Hastanesi
17.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mh. Zeynel Abidin Erdem Bul. No:14
Hasankeyf Devlet Hastanesi
18.5 km. uzaklıkta
Raman Mah. Alaaddin Heskifi Cad. No:1
Dargeçit İlçe Hastanesi
29.2 km. uzaklıkta
Bahçebaşı Mah. Selahattin Eyyubi Cad.
Beşiri Devlet Hastanesi
40.3 km. uzaklıkta
Bağdu Mah. Abdullah Gül Cad. No:20
Farabim Hastanesi
41.8 km. uzaklıkta
D.Bakır Cad. Atatürk Bulvarı No:26
Medical Park Batman Hastanesi
42.2 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:141 Batman