Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Muş
İlçe:Merkez
Adres:Murat Paşa Mah. Atatürk Cad. 2 Nolu Sağlık Ocağı Arkası
Telefon:0 (436) 212-9214
38.73370041.488653

Kurum Hakkında

2008 yılında hizmete giren Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 16 hekim ile günlük 300e yakın hastaya hizmet sunmaktadır. Atatürk Caddesi, 2 Nolu Sağlık Ocağı arkasında yer alan müstakil binasında hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muş şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuMuş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Baharim Olurmusun Baharim Olurmusun · 26 Ağustos 2015

Ayrıca ordaki doktorlar saatlerini doldurma peşinde olacaklarına yarın hesap gününde ben aldığım parayı hak ettim cvb ni krndilerinde arasınlar ben şahsen iki dişimi orda kaybettim Allaha teslim ediyorum artık bunu duyanda da varsa okusun ve paylaşsın ki ordaki rezilliğe bi son verilsin

Baharim Olurmusun Baharim Olurmusun · 26 Ağustos 2015

Bende memnun değilim özele laf atacaklarına işlerini düzgün yapıp hastaları onlara yönlendirmesinler ve ayrıca millet cebindeki paranın düşmanı değil mecbur kalıp gidip parasını verip diş yaptırıyo hastahanede ki doktorlardan bir çoğu işinin ehlini vermiyor umursamıyo bi iki uğraşıyor olmayınca çekelim olmuyo diyo bir diş onlar için bu kadar değersiz bide doktor olacaklar yazık

Sedat Demir · 25 Ağustos 2013

Hastahanedeki hekimler neden özel de çalışan hekimleri çekemiyorlar neden en küçük bir şikayette hastayı dolduruşa getirip şikayet etmesi için sağlık müdürlüğüne gönderiyorlar... Önce çuvaldızı kendilerine batırsınlar sonra başkasına... Umarım dikkate alınır iyi çalışmalar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Muş Şifa Hastanesi

610 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı 6. Sokak No:2

Muş Devlet Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Saray Mah. Bitlis Yolu Üzeri

Hasköy Devlet Hastanesi

18.5 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Hastane Caddesi

Korkut İlçe Hastanesi

25.6 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Bulanık Yolu Caddesi No:1

Sason Devlet Hastanesi

44.2 km. uzaklıkta

Aşağı Mah. Eski Tekel Caddesi