Hasköy Devlet Hastanesi

Hasköy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hasköy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Muş
İlçe:Hasköy
Adres:Kültür Mah. Hastane Caddesi
Telefon:0 (436) 411-2490
38.68687341.693068

Kurum Hakkında

Hasköy Devlet Hastanesi 50 yatağa arttırılabilecek olanağa sahip 30 yataklı, ikinci basamak sağlık kuruluşudur. Hastanemiz yaklaşık olarak 14000 m2 hizmet alanına sahip olup, 5 katlı ve 10 daireli lojmana ve 3 katlı entegre hizmet binasına sahiptir.

Hastanemiz 1995 ile 1997 tarihleri arasında Hasköy Belediyesi'nce tahsis edilen binada hizmet vermiştir. 1997 yılından itibaren de şu anki mevcut hizmet binasına taşınmıştır. Hastanemiz 2003 yılına kadar bağımsız bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermiştir. 2003'ten 2005 yılına kadar da Muş Devlet Hastanesine bağlı entegre hizmet birimi olarak görev yapmıştır. Hastanemiz 1/10/2005 tarihinden itibaren de bağımsız devlet hastanesi statüsünü almıştır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hasköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hasköy Devlet Hastanesi, Muş ili Hasköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hasköy Devlet Hastanesi RandevuHasköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasköy Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hasköy Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hasköy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hasköy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Korkut İlçe Hastanesi

9.8 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Bulanık Yolu Caddesi No:1

Muş Devlet Hastanesi

16.3 km. uzaklıkta

Saray Mah. Bitlis Yolu Üzeri

Muş Şifa Hastanesi

18.1 km. uzaklıkta

Atatürk Bulvarı 6. Sokak No:2

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

18.5 km. uzaklıkta

Murat Paşa Mah. Atatürk Cad. 2 Nolu Sağlık Ocağı Arkası

Güroymak Devlet Hastanesi

33.7 km. uzaklıkta

Şirintepe Mahallesi

Mutki Devlet Hastanesi

37.2 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Killer Cad. Mutki