Hasköy Devlet Hastanesi

Hasköy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hasköy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Muş
İlçe:Hasköy
Adres:Kültür Mah. Hastane Caddesi
Telefon:0 (436) 411-2490
Web Sitesi:www.haskoydh.gov.trHata Bildir
38.68687341.693068

Kurum Hakkında

Hasköy Devlet Hastanesi 50 yatağa arttırılabilecek olanağa sahip 30 yataklı, ikinci basamak sağlık kuruluşudur. Hastanemiz yaklaşık olarak 14000 m2 hizmet alanına sahip olup, 5 katlı ve 10 daireli lojmana ve 3 katlı entegre hizmet binasına sahiptir.

Hastanemiz 1995 ile 1997 tarihleri arasında Hasköy Belediyesi'nce tahsis edilen binada hizmet vermiştir. 1997 yılından itibaren de şu anki mevcut hizmet binasına taşınmıştır. Hastanemiz 2003 yılına kadar bağımsız bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermiştir. 2003'ten 2005 yılına kadar da Muş Devlet Hastanesine bağlı entegre hizmet birimi olarak görev yapmıştır. Hastanemiz 1/10/2005 tarihinden itibaren de bağımsız devlet hastanesi statüsünü almıştır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hasköy Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hasköy Devlet Hastanesi, Muş ili Hasköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Hasköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasköy Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Hasköy Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Hasköy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hasköy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Korkut İlçe Hastanesi
9.8 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Bulanık Yolu Caddesi No:1
Muş Devlet Hastanesi
16.3 km. uzaklıkta
Saray Mah. Bitlis Yolu Üzeri
Muş Şifa Hastanesi
18.1 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı 6. Sokak No:2
Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
18.5 km. uzaklıkta
Murat Paşa Mah. Atatürk Cad. 2 Nolu Sağlık Ocağı Arkası
Güroymak Devlet Hastanesi
33.7 km. uzaklıkta
Şirintepe Mahallesi
Mutki Devlet Hastanesi
37.2 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Killer Cad. Mutki