Korkut İlçe Hastanesi

Korkut İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Korkut İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Muş
İlçe:Korkut
Adres:Kültür Mah. Bulanık Yolu Caddesi No:1
Telefon:0 (436) 611-6007
38.73946641.783760

Kurum Hakkında

Korkut Entegre İlçe hastanesi 2008 yılında inşa edilmiş olup 01/08/2008 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Korkut Entegre İlçe hastanesi 2 katlı olup; il merkezine uzaklığı 28 km dir. Toplam arsa miktarı 11500 m², toplam kapalı alan 3260 m² dir. Yatak başına düşen toplam kapalı alan ise 130 m² dir.

Hastanemiz 25 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanemizde 12 odalı yataklı sevis, 5 odalı acil sevis, 3 adet poliklinik ve 1. basamak koruyucu sağlık hizmetlerinin yürütüldüğü birim mevcuttur. Acil servisimiz 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca gündüz tam gün poliklinik hizmeti veren 2 adet Aile Hekimliği polikliniği bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Algoloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Korkut İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Korkut İlçe Hastanesi, Muş ili Korkut ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Korkut İlçe Hastanesi RandevuKorkut İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Korkut İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Korkut İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Korkut İlçe Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Korkut İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hasköy Devlet Hastanesi

9.8 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Hastane Caddesi

Muş Devlet Hastanesi

22.9 km. uzaklıkta

Saray Mah. Bitlis Yolu Üzeri

Muş Şifa Hastanesi

25.1 km. uzaklıkta

Atatürk Bulvarı 6. Sokak No:2

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

25.6 km. uzaklıkta

Murat Paşa Mah. Atatürk Cad. 2 Nolu Sağlık Ocağı Arkası

Güroymak Devlet Hastanesi

29.9 km. uzaklıkta

Şirintepe Mahallesi

Mutki Devlet Hastanesi

39 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Killer Cad. Mutki