Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Maçka Ömer Burhanoğlu FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Trabzon
İlçe:Maçka
Adres:Merkez mah. İsmet Zeki Eyüboğlu Cad. No:1
Telefon:0 (462) 512-1187
40.81192439.611212

Kurum Hakkında

Ankara'nın doğusunda ilk ve tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olma özelliği taşıyan Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Maçka'da 110 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

10000 m2 kapalı alan, 2500 m2 otopark ve yardımcı işletmeler alanı olmak üzere 4000 m2'si bahçe içinde toplam 12500 m2 kapalı alana sahiptir. Şu an 51 yatağı devreye alınmış olan hastanemiz, 110 yatak kapasitelidir. İçindeki iyileştirme ve tedavi üniteleriyle tam teşekküllü fizik tedavi ve iyileştirme hastanesidir.

Hastanemizde çok geniş ve son gelişmelere uygun üç adet iyileştirme odası, bir elektro terapi ünitesi, Lokomat cihazı bulunmaktadır. Ayrıca yakın zamanda açılması planlanan iki adet çok amaçlı jimnazyum salonu vardır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Trabzon ili Maçka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi RandevuMaçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Bozdoğan · 27 Ocak 2017

Tedavisinden çok memnun kaldım fakat 14 aydır bekliyorum daha 84 kişi sıra bekliyorun

Yaşar Nehir · 31 Ekim 2014

mrb özel oda sırası tahminen nekadar sürede gelir saygılar. bir hasta ortalama kaç seans tedavi alıyor

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 55 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

20.8 km. uzaklıkta

Soğuksu Mah. Vatan Cad. No:9

RNS Trabzon Diyaliz Merkezi

21.4 km. uzaklıkta

Aydınlıkevler mah. 609 nolu sok. Yeşil doğa sitesi A blok No:4-A

Yavuz Selim Diyaliz Merkezi

21.6 km. uzaklıkta

Yeşiltepe Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:417

Medical Park Trabzon Hastanesi

21.7 km. uzaklıkta

Yıldızlı Beldesi Devlet Sahil Yolu Cad. No:46

Medical Park Karadeniz Hastanesi

22.1 km. uzaklıkta

İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi

22.4 km. uzaklıkta

İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177