Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Malatya
İlçe:Yeşilyurt
Adres:Yavuz Selim Mah. Liyakat Cad. No:12
Telefon:0 (422) 221-0134
38.31734438.304158

Kurum Hakkında

Bakanlığımızın 07-08-2007 tarih ve 7266 sayılı onaylarıyla İlimize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurulmasına karar verilmiştir. Merkezi İklimlendirme Oksijen, vakum ampitasyon çağrı sistemi ve ses yayınına sahiptir. Görüntüleme ve Ameliyat Ekipmanları başta olmak üzere çağdaş teknolojinin ön gördüğü 50 ünit kapasiteli modern bir Adsm'dır.

TOKİ'deki hizmet binasının 2009 Şubat'ı itibariyle kesin kabulun yapılmasından sonra tadilatı yaptırılarak 1 Ağustos 2009 tarihinden itibaren yeni hizmet binamızda hastalarımızı kabul etmeye başlanmışdır.

Merkezimize, şehir merkezinden 7 dakikada bir otobüs ve aynı aralıklarla minibüs seferleri yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Malatya ili Yeşilyurt ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuMalatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Malatya Diyaliz Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Çöşnük Mah. Çevreyolu Cad. Gül Evler Altı No:21/A

Gözde Anamed Tıp Merkezi

3.3 km. uzaklıkta

Şifa Mah. Müge Sok. No:5

Malatya Gözde Hastanesi

3.4 km. uzaklıkta

İnönü Cad. Niyazi Mah. No:145

Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Kanalboyu Kernek mah. Şevval sok. No:2

Melid Park Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Şifa Mah. Eski Otogar Karşısı No:13

Malatya Sevgi Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Atatürk Cad. No:14