Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi

 Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi
Kurum Adı: Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Marmara Ereğlisi
Adres:Dereağzı Mah. 10016 Sokak No:9
Telefon:0 (282) 613-2410
40.97284427.931994

Kurum Hakkında

Marmara Ereğlisi İlçe Devlet Hastanesi E2 tipi hastane olarak 2011 yılında 1 Doktor, 3 Hemşire, 1 Laborant, 1 Röntgen Teknisyeni kadrosu ile Acil Servis hizmeti olarak eski sağlık ocağı binasında hizmet vermeye başladı.

18.10.2012 tarihi ile yeni binasında Halk Sağlığına bağlı olarak, bünyesinde 5 Aile Hekimliği Birimi, Laboratuar, Röntgen ve 24 saat Acil Servis hizmeti vermeye başladı.

19.08.2013 tarihi itibari ile de Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı E1 tipi hastane olarak faaliyetine devam etti. Bünyesinde Dahiliye Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Uzman Aile Hekimliği Polikliniği, Diş Polikliniği, Acil Servis, 15 yataklı Genel Yatan Hasta Servisi, Röntgen ve Laboratuvar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Marmara Ereğlisi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

 Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Randevu Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yasemin Eser · 26 Ağustos 2017

Bu gece gittiğim hastanede ayakta duramıcak kadar hastayım burnum tıkalı gribim ve doktor bana gavisgon şurup yazmış. Eczane verse kendim gözüm kapalı en kral grip ilacını bulurum gavisgon ne zamandan beri grip ilacı oldu keşke hiç gitmeseydim

Zekeriya Bilgiç · 16 Eylül 2016

14.09.2016'da trafik kazası sonucu oğlumla getirildiğimiz hastanede nöbetçi acil hekimi Doktor Rabia Gizem Üstündağ olmak üzere güvenlik görevlisinden hemşiresine hepsinin yakın ilgi ve âlakasına çok teşekkür ederiz. Hastane ve personelinizin başarısının devamını dileriz. - Arzu Bilgiç

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

 Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çorlu Devlet Hastanesi

20.3 km. uzaklıkta

Zafer Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No:33 59850

Çorlu Vatan Hastanesi

20.7 km. uzaklıkta

Kazımiye Mahallesi Esentepe Mevkii Deva Sokak No:11/A

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

20.9 km. uzaklıkta

Esentepe Mah. Eskibağlar Cad. 14/1

Life Port Hospital Hastanesi

21.5 km. uzaklıkta

Alipaşa Mah. Kılıç Ali Paşa Cad. No:36/1

İfa Life Diyaliz Merkezi

21.8 km. uzaklıkta

Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu

Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi

22.2 km. uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A