Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi

 Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi
Kurum Adı: Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Marmara Ereğlisi
Adres:Dereağzı Mah. 10016 Sokak No:9
Telefon:0 (282) 613-2410
Web Sitesi:marmaraereglisidh.saglik.gov.trHata Bildir
40.97284427.931994

Kurum Hakkında

Marmara Ereğlisi İlçe Devlet Hastanesi E2 tipi hastane olarak 2011 yılında 1 Doktor, 3 Hemşire, 1 Laborant, 1 Röntgen Teknisyeni kadrosu ile Acil Servis hizmeti olarak eski sağlık ocağı binasında hizmet vermeye başladı.

18.10.2012 tarihi ile yeni binasında Halk Sağlığına bağlı olarak, bünyesinde 5 Aile Hekimliği Birimi, Laboratuar, Röntgen ve 24 saat Acil Servis hizmeti vermeye başladı.

19.08.2013 tarihi itibari ile de Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı E1 tipi hastane olarak faaliyetine devam etti. Bünyesinde Dahiliye Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Uzman Aile Hekimliği Polikliniği, Diş Polikliniği, Acil Servis, 15 yataklı Genel Yatan Hasta Servisi, Röntgen ve Laboratuvar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Marmara Ereğlisi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yasemin Eser
Bu gece gittiğim hastanede ayakta duramıcak kadar hastayım burnum tıkalı gribim ve doktor bana gavisgon şurup yazmış. Eczane verse kendim gözüm kapalı en kral grip ilacını bulurum gavisgon ne zamandan beri grip ilacı oldu keşke hiç gitmeseydim.
Zekeriya Bilgiç
★★★★★
14.09.2016'da trafik kazası sonucu oğlumla getirildiğimiz hastanede nöbetçi acil hekimi Doktor Rabia Gizem Üstündağ olmak üzere güvenlik görevlisinden hemşiresine hepsinin yakın ilgi ve âlakasına çok teşekkür ederiz. Hastane ve personelinizin başarısının devamını dileriz. - Arzu Bilgiç

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

 Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çorlu Devlet Hastanesi
20.3 km. uzaklıkta
Zafer Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No:33 59850
Çorlu Vatan Hastanesi
20.7 km. uzaklıkta
Kazımiye Mahallesi Esentepe Mevkii Deva Sokak No:11/A
Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
20.9 km. uzaklıkta
Esentepe Mah. Eskibağlar Cad. 14/1
Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi
21.5 km. uzaklıkta
Kazımiye Mah. Piri Reis Caddesi
İfa Life Diyaliz Merkezi
21.8 km. uzaklıkta
Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu
Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
21.9 km. uzaklıkta
Kazımiye Mah. Dumlupınar Cd. Kılıçoğlu Danış Towers