Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü
Telefon:0 (324) 241-0000
Web Sitesi:hastane.mersin.edu.trHata Bildir
36.78516634.536469

Kurum Hakkında

Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Yerleşkesinde yer alan 638 yataklı 100000 m2 alana sahip Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi inşaatı 2014 yılı Mayıs ayında tamamen bitirilmiş olup 20/05/2014 tarihinden itibaren Hastanemiz sağlık hizmetlerini yeni binasında sürdürmeye başlamıştır.

Yeni Hastanemiz 37 dalda 120 muayene ve tedavi odası ile poliklinik hizmeti vermekte olup, 2’si Doğumhane, 1’i Kadın Doğum Ameliyathanesi ve 15’i büyük ameliyathane olmak üzere toplam 18 ameliyathane, 30 yetişkin, 20 çocuk olmak üzere 50 yataklı acil servis ile birlikte 131 günübirlik tedavi yatağı, radyoloji ünitesi, laboratuarlar, toplam 127 yatakla hizmet veren olan yoğun bakımlar ve reanimasyon ünitesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, nükleer tıp, radyoterapi ünitesi, üremeye yardımcı tedavi merkezi, uyku merkezi ile tam teşekküllü olup iki ve tek kişilik odalardan oluşan 508 servis yatağı, 3 yataklı mahkum servisi ve 127 yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 638 yatak kapasitesi ile Mersin halkı ve tüm bölgenin hizmetindedir.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Naz Şahin
★★★★★
Merhaba. Ben 90 yaşındaki babamı 06.04.2019'da hastanenize getirdim. Mide kanaması teşhisiyle acil yoğun bakıma alındı. Babamın ağzı burnu simsiyah kan içinde, burun içine kadar endeskopi sebebiyle jel dolmuştu. 6-7 sat sonra taburcu edildiğinde babam tertemiz bakılmış, kontrolleri yapılmış şekilde bizi bekliyordu. Babama tedavi süresince ilgiyle, anlayışla her türlü yardımı yapan hemşireniz Nazlıcan Mermer Hanım'a çok teşekkür ediyorum.
Şengül Gökyar Esfahani
★★
Ben emekli hemşireyim. Ablam hastanenizde muayene oldu muayene sonucu kolon CA karaciğer metastazı çıktı. Dr *** ***'den randevu alıp bazı tetkikler istedi. (pet ct,kolonoskopi ve kardiyoloji muayenesi) pet ct yi Adana Başkentte eşimin dr.arkadaşı sayesinde kolay bir şekilde yaptırdık eşim radyoloji uzmanı istanbulda. Dün kolonoskopiden sonra kardiyoloji muayenesine gittik sıramız yoktu hastanenizde aynı günde iki muayene yapılmıyormuş. Hastanın genel durumu çok bozuk dün kardiyoya gidip rica ettim Dr *** Bey bana hastayı getirin muayenesini yaparım dedi mutlu olduk fakat hastayı götürdüğümüzde sanki onu söyleyen o değilmiş gibi bizi çirkin bir dille geri çevirdi çok üzüldüm. Bir sağlıkçı olarak utandım hastalarımızı kime emanet ediyoruz. Televizyonlarda insanlar meğerse canı canıyormuşda sağlık personeline kötü davranıyormuş. Şu yorumu yazarken çok utanarak yazıyorum ama canım yanmasa yazmazdım. Ablamın genel durumu gerçekten çok bozuldu 1 hafta önce yürüyobiliyordu şimdi maalesef, ellerinde titremeler var. Ablam Erdemlide oturuyor gidip gelmesi çok zor, Erdemliden ilk araba sabah saat 06 da ve biz sıra alamıyoruz çünkü sıra bitmiş oluyor. Biz çok zor durumdayız bizim bu sorunumuzu dikkate alırsanız çok seviniriz.
Sedat Sıdalı
★★★★★
K.B.B bölümü Sayın Prof.Dr. Murat Ünal, Helen Hanım, Can Bey, Mesut Bey, Hüseyin Bey ve Övgü Hanıma yapmış oldukları yarım larenks ameliyatını başarıyla gerçekleştirdikleri ve hastanede yatıldığı süre içerisinde gösterdikleri yüksek ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Fadık Mehmet Sıdalı ve Ailesi... Başarılarının devamını temenni ediyoruz.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 41 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
170 metre uzaklıkta
Mersin Üniversitesi Hastane Kampüsü Yenişehir
Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Batıkent Mah. İstemihan Talay Cd. Grand Erdem Plaza B Blk. No:160/A
Mersin Ortadoğu Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Üniversite Yolu Üzeri 35. Sokak No:11
Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
2.7 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. G.M.K. Bul. No:642
VM Medicalpark Mersin Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı. No:676 Mezitli
Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
3.5 km. uzaklıkta
Barbaros, 2124. Sk. No:48